Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2016, 10:11

Muzyka z No Man's Sky dostępna za darmo m.in. na Spotify. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu

Zespół 65daysofstatic udostępnił za darmo soundtrack z gry No Man’s Sky. Można go bez opłat przesłuchać m.in. w serwisach YouTube i Spotify. Dodaliśmy go także do naszego profilu w drugim z tych portali.

Podczas kilku ostatnich lat spędzonych na śledzeniu cyklu deweloperskiego No Man’s Sky wielokrotnie mieliśmy okazję usłyszeć wpadającą w ucho muzykę zespołu 65daysofstatic. Teraz czas pozostały do premiery możemy sobie umilić wysłuchując za darmo całego albumu z utworami z gry. Zatytułowany on został No Man's Sky: Music for an Infinite Universe i udostępniono go m.in. na kanale YouTube kapeli oraz w serwisie Spotify.

Dla tradycjonalistów przygotowano wydanie na winylach i płytach CD. - Muzyka z No Man's Sky dostępna za darmo m.in. na Spotify. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu - wiadomość - 2016-08-07
Dla tradycjonalistów przygotowano wydanie na winylach i płytach CD.
NO MAN’S SKY SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Hello Gamaes
  2. Wydawca: Hello Games
  3. Gatunek: kosmiczny sandbox
  4. Platformy: PS4, PC
  5. Data premiery: 9 sierpnia (PS4), 12 sierpnia (PC)

Przy okazji chcemy przypomnieć o oficjalnym profilu GRYOnline.pl na Spotify, na który wrzucamy najlepszą naszym zadaniem muzykę z gier, wśród której nie zabrakło utworów z No Man’s Sky. Jest on regularnie aktualizowany o nowe playlisty, dlatego zachęcamy do jego obserwowania, Aby to zrobić, wystarczy w wyszukiwarce w kliencie Spotify wpisać GRYOnline.pl i kliknąć na przycisku OBSERWUJ. Jeżeli korzystacie z playera w przeglądarce internetowej, odwiedźcie adres play.spotify.com/user/gryonline.pl.

Przypomnijmy, że No Man’s Sky zmierza na PlayStation 4 i pecety. Edycja konsolowa zadebiutuje 9 sierpnia, a pecetowa ukaże się z niewielkim, bo tylko trzydniowym, opóźnieniem, czyli 12 sierpnia.

Na No Man’s Sky czekamy już bardzo długo. Gra zapowiedziana bowiem została pod koniec 2013 roku. Wiele wskazuje jednak na to, że produkcja spełni pokładane w niej ogromne nadzieje. Przypomnijmy, że będzie to sandbox, w którym otrzymamy możliwość swobodnego eksplorowania gigantycznej galaktyki z kokpitu statku kosmicznego, a jednocześnie będziemy mogli odwiedzić również wszystkie napotkane planety w trybie FPS.

Tworząc oprawę graficzną i klimat autorzy wzorowali się na okładkach starych powieści science-fiction, co zaowocowało dużą ilością jasnych kolorów i prostymi, ale atrakcyjnymi kształtami statków. Sądząc po wypuszczonym właśnie soundtracku, również muzyka skutecznie wzmocni atmosferę podczas kosmicznej tułaczki.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Prezentacja No Man's Sky na E3 2015 - największy sandboks jaki widział Wszechświat
  3. No Man's Sky - kompendium wiedzy