Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2021, 17:19

autor: Karol Laska

Hitman 3 otrzymał darmowy pakiet startowy z pierwszą misją

Pakiet startowy do Hitmana 3 jest już dostępny za darmo pobrania. Jest to demo zawierające zestaw początkowych lokacji. Dziś swoją premierę ma także pierwszy epizod DLC pod tytułem Siedem Grzechów Głównych.

Od dziś gracze z całego globu mogą pobrać Hitman 3: Free Starter Pack, czyli, jak sama nazwa podpowiada, darmowy pakiet lokacji dla ludzi nieposiadających pełnej wersji trylogii. W jego skład wchodzą dwa poziomy – Placówka ICA z Hitmana (permanentny dostęp) oraz Hawke’s Bay z Hitmana 2 (tymczasowy dostęp). Ponadto do 5 kwietnia będzie można odpalić również misję w Dubaju z Hitmana 3. W przyszłości otrzymamy więcej tego typu treści niewymagających zakupu gry.

Jeżeli posiadacie zestaw startowy drugiej odsłony gry, to będziecie mogli zaimportować odkryte lokacje tak, aby zostały one wzbogacone o funkcje i usprawnienia uwzględnione w Hitmanie 3. Ową wersję demonstracyjną można także przetestować z PS VR, więc jeżeli posiadacie takowe gogle, to macie okazję do wcielenia się w Agenta 47 z jeszcze bardziej immersyjnej perspektywy.

Dziś także IO Interactive udostępniło pierwszy odcinek DLC 7 Deadly Sins, zatytułowany Greed. Cena wspomnianego epizodu wynosi 22,99 zł. Pozwoli on na wykonanie specjalnej misji w trybie Eskalacji, której głównym motywem będzie jeden z grzechów głównych – chciwość. Przypominamy, że w Hitmana 3 możecie zagrać na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S, Nintendo Switch, PC oraz Google Stadii.

  1. Hitman 3 wymiata! Recenzja najlepszej gry z Agentem 47
  2. Hitman 3 - poradnik, solucja
  3. Strona internetowa Hitman 3