Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2021, 16:33

Hitman 3 - Seven Deadly Sins nowym wyzwaniem dla Agenta 47

Deweloperzy z IO Interactive szykują dla graczy kolejne atrakcje. 30 marca Hitman 3 otrzyma pierwszy z siedmiu epizodów DLC o tematyce siedmiu grzechów głównych.

W SKRÓCIE:
  • IO Interactive zapowiedziało DLC do Hitmana 3.
  • 7 Deadly Sins składać się będzie z siedmiu epizodów na temat grzechów głównych.
  • Pierwsza część DLC będzie dostępna do pobrania 30 marca.

Wydarzenia zaplanowane przez IO Interactive na marzec powoli dobiegają końca. Deweloperzy nie dają jednak odpocząć fanom Hitmana 3 i zapowiedzieli nadejście nowego DLC. Składać się ono będzie z siedmiu epizodów, z których pierwszy dostępny do pobrania będzie już 30 marca. Ich fabuła skupi się z kolei na tematyce siedmiu grzechów głównych.

DLC 7 Deadly Sins rozpocznie się odcinkiem Greed (chciwość). Jak zapewniają twórcy, dodatek da graczom okazję wejścia w głąb umysłu Agenta 47. Zaoferuje całkowicie nowe misje w trybie eskalacji, z którymi związane będą liczne nagrody. Wiele z nich odnosić się będzie do poszczególnych grzechów. Jeśli chodzi o lokacje, jakie pojawią się w DLC, skorzysta ono ze znanych już map, które zostaną odpowiednio przerobione. Pierwszy epizod zabierze graczy ponownie do Dubaju.

Hitman 3 - Seven Deadly Sins nowym wyzwaniem dla Agenta 47 - ilustracja #1

Kolejne fragmenty DLC będą nosić nazwy Pride, Sloth, Lust, Gluttony, Wrath i Envy. Nie wiadomo, kiedy zostaną opublikowane. IO Interactive poinformowało jednak o cenie dodatku. Pojedyncze epizody kosztować będą 4,99 dolara (około 24 zł po uwzględnieniu podatku VAT). Gracze mogą również kupić paczkę wszystkich odcinków naraz, której koszt wynosić będzie 29,99 dolara (około 145 zł po uwzględnieniu podatku VAT).