Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2021, 17:30

Biomutant będzie obecny w abonamencie EA Play Pro

Biomutant od studia Experiment 101 będzie dostępny na PC również w ramach subskrypcji EA Play Pro. Produkcja zadebiutuje na rynku 25 maja bieżącego roku.

Choć subskrypcja EA Play Pro, wcześniej znana jako Origin Access Premier, daje dostęp przede wszystkim do biblioteki gier z katalogu firmy Electronic Arts, w tym tych najnowszych, dzięki niej można także zagrać w pozycje od innych producentów. Mowa tu chociażby o A Plague Tale: Innocence oraz Darksiders III. Zgodnie z informacjami podanymi na platformie Origin wkrótce do tej grupy dołączy kolejny tytuł – Biomutant od studia Experiment 101. Stanie się on dostępny dla osób opłacających abonament EA Play Pro w dniu jego premiery, czyli 25 maja bieżącego roku. Uwaga! Oferta ta dotyczy tylko komputerów osobistych (na innych platformach opisywana subskrypcja, w przeciwieństwie do zwykłego EA Play, nie jest dostępna).

Cena miesięcznej subskrypcji EA Play Pro wynosi 59,90 złotego. Można ją także opłacić na cały rok za 419,90 złotego. Prócz obszernej biblioteki gier (pełną listę znajdujących się w niej pozycji znajdziecie w tym miejscu) gwarantuje ona wyjątkowe nagrody w różnych produkcjach, ekskluzywną zawartość czy 10% zniżki podczas zakupów w sklepie Origin. Wszelkie szczegóły są opisane tutaj.

Prócz PC, Biomutant zmierza również na PlayStation 4 oraz Xboksa One (będzie on także dostępny na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności). Na wszystkich wymienionych platformach pojawi się opcja zagrania w ten tytuł w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi).

  1. Strona internetowa gry Biomutant

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej