Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 marca 2021, 17:53

autor: Karol Laska

Star Wars: The Bad Batch z pierwszym trailerem i oficjalnym plakatem

Star Wars: The Bad Batch otrzymało swój pierwszy zwiastun; w sieci pojawił się także plakat promujący wspomniany serial. Na premierę produkcji poczekamy do początku maja.

W sieci pojawił się zwiastun Star Wars: The Bad Batch, czyli kolejnego serialu oryginalnego Disneya, a zarazem spin-offu popularnej wieloodcinkowej animacji znanej jako Wojny klonów. Zwiastun pokazuje, że nadchodzące dzieło będzie bardzo podobne do swojego poprzednika od strony stylistycznej. Ponadto możemy w nim zobaczyć bohatera znanego z filmowej serii, Wilhuffa Tarkina.

Star Wars: The Bad Batch będzie miało swoją premierę 4 maja 2021 roku na platformie Disney+. Zniecierpliwieni fani muszą więc jeszcze trochę poczekać. Niechaj za osłodę tego oczekiwania, oprócz powyższego trailera, posłuży świeżutki plakat:

Oficjalny plakat Star Wars: The Bad Batch. Źródło: Disney

  1. Strona internetowa Disney+
  2. Strona internetowa Star Wars

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej