Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2022, 09:27

autor: Adrian Werner

High on Life najlepszą grą 2022 roku w Game Passie

Okazuje się, że humorystyczna strzelanka High On Life stała się jednym z największych przebojów w historii usługi Game Pass.

Źródło fot. Squanch Games
i

Wczoraj informowaliśmy, że wielkim przebojem abonamentowej usługi Game Pass stało się High On Life, czyli humorystyczny FPS, za którym stoi twórca popularnego serialu animowanego Rick i Morty. Dzisiaj dowiedzieliśmy się więcej na temat skali tego sukcesu.

  1. High On Life zaliczyło najlepszy debiut tego roku na Game Passie.
  2. To również najlepszy debiut w ogóle w historii Game Passa w kategorii gier singleplayerowych oraz wśród tych opracowanych przez studio niebędące własnością firmy Microsoft.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Przypomnijmy, że High On Life ukazało się na pecetach oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Na wszystkich tych platformach sprzętowych gra dostępna jest w abonamencie Game Pass.

Produkcja nie zachwyciła krytyków. W serwisie OpenCritic High On Life posiada średnią recenzji na poziomie 69%. Jak widać, graczom tytuł spodobał się znacznie bardziej niż mediom branżowym. Dowodzą tego nie tylko rekordowe wyniki na Game Passie, ale również fakt, że na Steamie 90% recenzji użytkowników jest pozytywnych, co serwis kategoryzuje jako „bardzo pozytywny” odbiór gry.

High On Life wydaje się idealną produkcją na Game Passa. Mieszane recenzje i specyficzny humor najpewniej odstraszyły wielu potencjalnych nabywców. W ramach abonamentu łatwiej jest jednak dać tego typu produkcji szansę.

  1. Gra tylko dla ludzi ze zrytym poczuciem humoru. Moja opinia o High on Life
  2. High On Life na Steamie

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.