Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 stycznia 2020, 16:14

autor: Entelarmer

Henry Cavill dziękuje fanom za oglądanie Wiedźmina Netflixa

Henry Cavill jest zadowolony z przyjęcia Wiedźmina przez widzów. Tak wynika z jego wpisu na Instagramie, w którym podziękował fanom za docenienie serialu oraz zapowiedział powrót do roli przy rozpoczętej właśnie produkcji drugiego sezonu.

Geralt podziękował widzom za polubienie serialu (mimo niezaprzeczalnych wad). - Henry Cavill dziękuje fanom za oglądanie Wiedźmina Netflixa - wiadomość - 2020-01-10
Geralt podziękował widzom za polubienie serialu (mimo niezaprzeczalnych wad).

Zespół Lauren S. Hissrich rozpoczął już prace nad drugim sezonem Wiedźmina. Jeśli jakimś cudem przegapiliście tę informację, z pomocą przyszedł Wam sam Henry Cavill. Aktor wspomniał o rozpoczęciu preprodukcji w filmiku zamieszczonym na Instagramie w którym podziękował widzom za przychylne przyjęcie serialu. Przez święta Cavill zdążył już odpocząć po debiucie pierwszych odcinków serialu i jest gotowy do ponownego wcielenia się w Geralta z Rivii.

Jak widać, aktor jest zadowolony z reakcji widzów, choć określenie jej „entuzjastyczną” byłoby lekką przesadą. Krytycy mieli mieszane odczucia co do pierwszego sezonu, a niemało osób podzielało większość zarzutów wspomnianych w recenzjach (na przykład zagmatwaną chronologię). Mimo to publiczność miała o wiele lepsze zdanie na temat debiutu Geralta na platformie Netflix, doceniając głównie Henry’ego Cavilla w tytułowej roli, ale też chwaląc choreografię walki oraz pozostałych aktorów. Wielu spodobała się też piosenka Grosza daj wiedźminowi, najwyraźniej wliczając w to Elona Muska. Wszyscy mają nadzieję, że kolejne odcinki zachowają najlepsze elementy wcześniejszych epizodów i poprawią niedoróbki tychże (co zresztą sugerowały dotychczasowe komentarze producentów). Czy tak będzie w istocie, dowiemy się dopiero po debiucie drugiego sezonu. Na pocieszenie wypada dodać, że Cavill obiecał zamieszczać aktualizacje na temat serialu w kolejnych wpisach. W międzyczasie możecie sprawdzić, jak poradziła sobie obsada Wiedźmina z de facto rodzimym językiem Geralta.