Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 grudnia 2021, 11:00

Henry Cavill chciałby zagrać w serialu Mass Effect od Amazona

Aktor znany z roli Geralta z Rivii bardzo chętnie pojawiłby się w serialu w uniwersum Mass Effect.

Pod koniec listopada dotarły do nas plotki, że Amazon jest o krok od zdobycia praw do serialowej adaptacji marki Mass Effect. W wywiadzie dla serwisu GamesRadar Henry Cavill przyznał, że bardzo chciałby być częścią tego projektu, jednak wiele zależy od tego, w jakim stopniu będzie on wierny oryginałowi. Aktor dodał, że jest wielkim fanem serii Mass Effect – ze względu na natłok zajęć nie udało mu się ukończyć jedynie ostatniej części.

Cavill już w lutym tego roku droczył się z fanami na Instagramie. Wstawił tam zdjęcie, na którym trzyma kilka zamazanych kartek papieru. Nasza redakcja odsłoniła zamazane dokumenty i ujawniła, że Cavill trzymał teksty zaczerpnięte bezpośrednio z Wikipedii Mass Effect 3.

Henry Cavill chciałby zagrać w serialu Mass Effect od Amazona - ilustracja #1

Wielu fanów cieszy się z faktu, że Henry Cavill otwarcie przyznaje, iż jest zapalonym graczem. W jednym z wywiadów wspomniał nawet, że prawie utracił angaż do roli Supermana, ponieważ grał w World of Warcraft i nie chciało mu się odebrać telefonu od Zacka Snydera.

Już za kilka dni będziemy mogli zobaczyć Cavilla w drugim sezonie serialu Wiedźmin, czyli kolejnej adaptacji prozy Sapkowskiego. Trzymajmy jednak kciuki, aby wystąpił także w adaptacji Mass Effecta.