Na oficjalnym profilu gry Hearthstone w serwisie Facebook opublikowano wszystkie 132 karty z nadchodzącego dodatku Wielki Turniej. Pakiet zadebiutuje jeszcze w sierpniu.
Michał Jodłowski
2
Końcem lipca informowaliśmy o planach wydania kolejnego dodatku do niezwykle popularnej karcianki osadzonej w kultowym uniwersum Warcraft autorstwa Blizzard Entertainment – Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wielki Turniej – bo tak brzmi jego tytułu – ma wprowadzić m.in. 132 nowe karty do gry. Fanów zaciekłych, karcianych bojów z pewnością ucieszy informacja, że Blizzard udostępnił do przejrzenia wszystkie z zapowiedzianych kart na oficjalnym profilu Hearthstone w serwisie Facebook. Co ciekawe, Wielki Turniej wzorowany jest na wydarzeniu Argent Tournament z World of Warcraft wprowadzonym w patchu 3.1, a sam dodatek pod względem tematycznym skupia się na zastosowaniu różnego rodzaju wierzchowców. Warto też przypomnieć o zupełnie nowej planszy, na której odbędą się potyczki. Oto i ona:
Pozostałe istotne nowości w Wielkim Turnieju to system Inspiracji, oferujący określone premie, jeśli w momencie użycia mocy specjalnej na stole znajduje się stronnik z Inspiracją, a także nowe nagrody na Arenie.
Wielki Turniej zadebiutuje jeszcze w sierpniu na komputerach osobistych z systemami Windows i Mac oraz urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em, choć dokładna data premiery nie jest znana. Na poniższym filmiku można przyjrzeć się partii rozegranej w rzeczonym dodatku.
Więcej:Haker ukradł mu konto w WoW. Gdy gracz je odzyskał, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście
GRYOnline
Gracze
OpenCritic