Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2015, 12:05

autor: Meehow

Hearthstone – ujawniono karty z dodatku Wielki Turniej

Na oficjalnym profilu gry Hearthstone w serwisie Facebook opublikowano wszystkie 132 karty z nadchodzącego dodatku Wielki Turniej. Pakiet zadebiutuje jeszcze w sierpniu.

Hearthstone: Wielki Turniej zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. - Hearthstone – ujawniono karty z dodatku Wielki Turniej - wiadomość - 2015-08-18
Hearthstone: Wielki Turniej zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.
Nowości w Hearthstone: Wielki Turniej:
  • 132 nowe karty.
  • Nowa plansza do gry.
  • Nowe nagrody na Arenie.
  • Inspiracje stronników oferujące różnorodne premie.

Końcem lipca informowaliśmy o planach wydania kolejnego dodatku do niezwykle popularnej karcianki osadzonej w kultowym uniwersum Warcraft autorstwa Blizzard Entertainment – Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wielki Turniej – bo tak brzmi jego tytułu – ma wprowadzić m.in. 132 nowe karty do gry. Fanów zaciekłych, karcianych bojów z pewnością ucieszy informacja, że Blizzard udostępnił do przejrzenia wszystkie z zapowiedzianych kart na oficjalnym profilu Hearthstone w serwisie Facebook. Co ciekawe, Wielki Turniej wzorowany jest na wydarzeniu Argent Tournament z World of Warcraft wprowadzonym w patchu 3.1, a sam dodatek pod względem tematycznym skupia się na zastosowaniu różnego rodzaju wierzchowców. Warto też przypomnieć o zupełnie nowej planszy, na której odbędą się potyczki. Oto i ona:

Pozostałe istotne nowości w Wielkim Turnieju to system Inspiracji, oferujący określone premie, jeśli w momencie użycia mocy specjalnej na stole znajduje się stronnik z Inspiracją, a także nowe nagrody na Arenie.

Wielki Turniej zadebiutuje jeszcze w sierpniu na komputerach osobistych z systemami Windows i Mac oraz urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em, choć dokładna data premiery nie jest znana. Na poniższym filmiku można przyjrzeć się partii rozegranej w rzeczonym dodatku.