Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2013, 14:48

autor: luckie

Hearthstone: Heroes of Warcraft – rozdajemy klucze do bety

Dziś wieczorem czytelnicy serwisu gry-online.pl będą mogli otrzymać klucz do beta-testów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Sprawdźcie sami, jak wygląda w akcji wirtualna karcianka studia Blizzard.

Dołącz do bezkrwawej wojny w świecie Azeroth! - Hearthstone: Heroes of Warcraft – zdobądź klucz do bety - wiadomość - 2013-10-09
Dołącz do bezkrwawej wojny w świecie Azeroth!

Dziś wieczorem zaczniemy rozdawać klucze do zamkniętych beta-testów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft – nowej produkcji studia Blizzard Entertainment. Czytelnicy serwisu gry-online.pl zarejestrowani przed 9 października 2013 roku (z potwierdzonym adresem e-mail) będą mogli zgłosić się po własny kod pod niżej podanym adresem:

  1. Zgarnij klucz do bety gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft to nieco odmienne podejście do słynnego uniwersum Azeroth, znanego z takich tytułów, jak RTS Warcraft i MMORPG World of Warcraft. Produkcja powstaje jako połączenie klasycznej karcianki z grą wideo. Pojedynki toczymy w sieci przeciwko innym graczom w różnych trybach rozgrywki.

Miłośnicy gier Blizzarda powinni odnaleźć się tu bez problemu - Hearthstone: Heroes of Warcraft – zdobądź klucz do bety - wiadomość - 2013-10-09
Miłośnicy gier Blizzarda powinni odnaleźć się tu bez problemu

Beta-testy Hearthstone: Heroes of Warcraft rozpoczęły się na początku września bieżącego roku. Blizzard nie ma nic przeciwko – a wręcz zachęca do dzielenia się swoimi wrażeniami z bety, nagraniami i screenami. Przypominamy, że talie kart i poziomy zdobyte przez testerów zostaną przeniesione do finalnej gry. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

My mieliśmy już okazję zagrać w betę Hearthstone: Heroes of Warcraft. Naszymi wrażeniami z zabawy podzieliliśmy się w niżej zamieszczonych materiałach:

  1. Testujemy wersję beta gry Hearthstone - karcianki w świecie Warcrafta (PC)
  2. Oficjalna strona Hearthstone: Heroes of Warcraft