Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2014, 08:36

autor: luckie

Hearthstone: Heroes of Warcraft debiutuje w pełnej wersji [UAKTUALNIENIE]

Pełna wersja Hearthstone: Heroes of Warcraft jest już dostępna w krajach obu Ameryk i w Europie. By rozpocząć rozgrywkę z finalnym wydaniem komputerowej gry karcianej studia Blizzard Entertainment, wystarczy pobrać najnowszą aktualizację z platformy Battle.net.

Proces tworzenia Hearthstone: Heroes of Warcraft dobiegł końca. Teraz czas na doskonalenie - Hearthstone: Heroes of Warcraft debiutuje w pełnej wersji [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2014-03-12
Proces tworzenia Hearthstone: Heroes of Warcraft dobiegł końca. Teraz czas na doskonalenie

Aktualizacja: Hearthstone: Heroes of Warcraft zadebiutował również w Polsce. Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się na polskim blogu gry w serwisie Battle.net. Po pobraniu najnowszej aktualizacji wprowadzającej finalne szlify, można śmiało rozpocząć zabawę z w pełni ukończoną produkcją Blizzarda.

Otwarta beta Hearthstone: Heroes of Warcraft dobiegła końca, przynajmniej na terenie obu Ameryk. Nie oznacza to jednak, że nasi koledzy zza oceanu nie mogą już grać w karciankę studia Blizzard Entertainment – wręcz przeciwnie, gra jest dla nich dostępna w pełnej wersji. Każdy użytkownik serwisu Battle.net zarejestrowany w krajach Ameryki Północnej lub Południowej może pobierać i bawić się do woli w ten bezpłatny tytuł bez obaw o utratę dotychczasowych postępów. Co to oznacza dla nas? A to, że europejska premiera najprawdopodobniej nadejdzie lada dzień. Przypominamy, że różnica czasowa pomiędzy wypuszczeniem otwartej bety w USA a rozpoczęciem testów na Starym Kontynencie wynosiła zaledwie jeden dzień. Hearthstone: Heroes of Warcraft już jutro? Niewykluczone!

Hearthstone: Heroes of Warcraft
  1. Producent: Blizzard Entertainment
  2. Gatunek: komputerowa karcianka (free-to-play)
  3. Cechy szczególne: bohaterowie uniwersum Warcraft ścierają się ze sobą na wesoło
  4. Platformy docelowe: PC, Mac, urządzenia mobilne (iOS, Android)
  5. Data premiery: 11 marca 2014 (Ameryka)

Celem beta-testów był odpowiedni balans rozgrywki i możliwe zredukowanie wpływu losowości na wynik meczów. Decydując się na wypuszczenie pełnej wersji Hearthstone: Heroes of Warcraft, Blizzard mówi niejako: właśnie taką grę chcieliśmy stworzyć, tytuł jest już gotowy. Nie oznacza to, że w przyszłości nie należy się spodziewać żadnych łatek. Raczej jednak nie nastąpi sytuacja, w której twórcy wywrócą zasady rozgrywki do góry nogami, tak że zostaniemy na lodzie i będziemy musieli uczyć się gry na nowo.

Obecnie Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępny jest na komputerach PC i Mac (u nas póki co nadal w wersji beta), a w przyszłości planowane jest również wydanie na urządzenia mobilne (iOS, Android). Aktualne wymagania sprzętowe gry znajdziecie w tym miejscu. Hearthstone: Heroes of Warcraft jest tytułem darmowym, ale jak w przypadku zdecydowanej większości gier opartych na modelu free-to-play, również i tu przewidziano opcjonalne mikropłatności. W naszym kraju tytuł dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona gry Hearthstone
  2. Zapowiedź gry Hearthstone: Heroes of Warcraft