Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2021, 14:33

autor: hexx0

Kalendarz z The Sims 4: Cztery pory roku wkrótce za darmo, ale jest haczyk

Deweloperzy z EA Maxis zdradzili, że tuż przed premierą dodatku Wiejska sielanka do The Sims 4 graczom udostępniony zostanie za darmo kalendarz znany z jednego z poprzednich rozszerzeń – Czterech pór roku. Jest jednak pewien haczyk.

Do premiery dodatku Wiejska sielanka, który wzbogaci grę The Sims 4 m.in. o możliwość pielęgnowania własnego ogródka czy hodowania zwierząt gospodarskich, pozostało osiem dni. Okazuje się, że rozszerzenie nie będzie jedyną atrakcją, jaka czeka na fanów symulacji życia w najbliższym czasie. Podczas odbywającego się w zeszłym tygodniu streamu deweloperzy ze studia EA Maxis zdradzili bowiem, że tuż przed premierą nowego DLC wszystkim graczom zostanie udostępniony za darmo kalendarz, który pojawił się w jednym z poprzednich rozszerzeń – Czterech porach roku. Jest jednak pewien haczyk.

Jeśli graliście w The Sims 4 z tym dodatkiem, to wiecie, że kalendarz pozwalał nie tylko śledzić przemijanie tytułowych pór roku, ale także zmiany w pogodzie, święta i harmonogramy simów. Jego darmowa wersja umożliwi jedynie to ostatnie – w ten sposób zaplanujemy podopiecznym różne wydarzenia.

Ci z Was, którzy z uwagą śledzili doniesienia na temat Wiejskiej sielanki, z pewnością już połączyli kropki. W ramach DLC będziemy w końcu mogli brać udział w cotygodniowych jarmarkach w Finchwick, na których zgłosimy najokazalsze warzywa oraz najpiękniejsze zwierzęta do konkursów. Kalendarz pozwoli nam nie tylko pamiętać o tego typu eventach, ale także przenieść się na nie, kiedy tylko się rozpoczną.

Co ciekawe, nie jest to jedyna darmowa zawartość, która zostanie udostępniona posiadaczom podstawowej wersji The Sims 4. Deweloperzy wspomnieli również o nowych interakcjach (takich jak gotowanie grupowe i ogrodnictwo dla dzieci) czy o niedostępnej wcześniej fryzurze afro.

Premiera dodatku Wiejska sielanka odbędzie się 22 lipca. Naszą zapowiedź nadchodzącego rozszerzenia znajdziecie poniżej.