Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 21:22

autor: hexx0

Lama Harold przybliża wiejskie życie z nowego dodatku do The Sims 4

Electronic Arts zaprezentowało nowy trailer nadchodzącego dodatku Wiejska sielanka do The Sims 4. W zwiastunie lama Harold opisuje uroki wiejskiego trybu życia.

Zaprezentowany 10 czerwca dodatek Wiejska sielanka do The Sims 4 doczekał się nieco bardziej szczegółowej zapowiedzi. O nowościach, które czekają nas 22 lipca, opowiada lama o imieniu Harold. Występ zwierzęcia, które przewinęło się także w poprzednim zwiastunie, możecie zobaczyć poniżej.

Z jego słów dowiadujemy się, że w miasteczku Henford-on-Bagley (HOB), do którego zabierze nas rzeczone rozszerzenie, będzie żyło się jak w leśnej chatce mającej dostęp do udogodnień oferowanych przez współczesne wsie, takich jak niewielkie sklepiki. Będą one jednym z kilku źródeł produktów, z których stworzymy 16 różnych rodzajów przetworów.

Główną atrakcją Wiejskiej sielanki ma być jednak pielęgnowanie własnego ogródka oraz hodowla zwierząt gospodarskich – m.in. krów czy lam (dla których stworzymy oborę) oraz kurczaków (w jednym kurniku zmieści się ich do 8 sztuk). Im lepiej będziemy o nie dbać i je karmić – uwaga na chytre lisy! – tym lepsze mleko czy jajka otrzymamy. Po połączeniu ich z płodami ziemi ugotujemy smakowite, zdrowe i naturalne potrawy.

Te, podobnie jak nasze najpiękniejsze zwierzęta, będziemy mogli zgłosić do konkursów odbywających się na jarmarku w Finchwick. Inny nowy rodzaj aktywności, czyli haftowanie, zaoferuje 34 projekty do wykonania (z puszystego owłosienia biednej lamy).

Jeśli zdecydujecie się na zakup dodatku Wiejska sielanka do 2 września, otrzymacie dodatkową zawartość w postaci statuetki gnoma, ozdobnego drzewa, a także roweru, na którym Wasi simowie będą mogli jeździć.