Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 20:24

autor: Szarmancki

Polskie studio Flying Wild Hog tworzy naśladowcę Borderlands

Warszawskie studio Flying Wild Hog przedstawia swoją kolejną grę. Space Punks będzie izometrycznym looter shooterem o stylistyce wydartej prosto z serii Borderlands.

Polskie studio Flying Wild Hog przedstawiło swoją najnowszą produkcję Space Punks - izometryczny looter shooter, który stylistycznie przypomina popularną serię Borderlands. Gra ma zostać wydana 14 lipca bieżącego roku przez Jagex Partners w ramach wczesnego dostępu na komputerach osobistych, zaś na zimę ma ruszyć otwarta beta produkcji. Natomiast w 2022 roku ukaże się ona na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S.

Tworzone przez warszawiaków Space Punks ma być strzelanką z łupami osadzoną w unikalnym uniwersum science-fiction. Deweloperzy obiecują żywą i pełną energii, ekscytującą rozgrywkę, podróżowanie po obcych planetach, walkę z niebezpiecznymi potworami i nie tylko. W grze otrzymamy do dyspozycji cztery postacie i masę pukawek do eksterminacji. Gra będzie zawierać tryb kooperacji, więc najprawdopodobniej pobawimy się wraz z trojgiem znajomych, biorąc pod uwagę liczbę dostępnych bohaterów.