Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2015, 20:48

autor: Renox

Hatred – zapowiedziano darmowy dodatek Survival

Studio Destructive Creations ujawniło kilka interesujących szczegółów związanych z pierwszym darmowym dodatkiem do gry Hatred. Rozszerzenie pod tytułem Survival zadebiutuje jutro, przynosząc ze sobą przede wszystkim tytułowy tryb Survival (z trzema mapami i nowymi postaciami).

Zgodnie z ostatnią obietnicą rodzimego studia Destructive Creations, darmowy dodatek do gry Hatred pojawi się nieco szybciej, niż pierwotnie można byłoby przypuszczać. Dzisiaj deweloperzy ujawnili, że gracze mogą spodziewać się tego rozszerzenia… już jutro. Bezpłatne DLC zatytułowane zostało Survival i przyniesie ze sobą trzy niestandardowe mapy przeznaczone do nowego, tytułowego trybu zabawy, tyle samo grywalnych postaci (każda dysponować ma odrębnymi statystykami bojowymi), nowe rankingi i osiągnięcia, jak również specjalne perki czy dodatkową broń. U góry tej wiadomości znajdziecie stosowny zwiastun, który utrzymany został oczywiście w ponurej i brutalnej stylistyce gry.

To jednak nie wszystko. Jutrzejsza premiera rzeczonego dodatku pozytywnie wpłynie również na podstawową wersję Hatred. Autorzy obiecują wprowadzić stosowną łatkę i tym samym wyeliminować irytujące błędy, zwiększyć wydajność, zaimplementować możliwość używania kodów (np. na nieskończoną amunicję czy nieśmiertelność), a także wprowadzić dwa nowe poziomy trudności, karty Steam oraz powiązane z wątkiem pobocznym zadania dodatkowe.

Warto nadmienić, że osoby, które do tej pory nie zakupiły jeszcze tej izometrycznej strzelanki, mają teraz ku temu niezłą okazję. Polacy z Destructive Creations ogłosili, że w najbliższym czasie gra będzie tańsza o 35 procent (zarówno na platformie Valve, jak i oficjalnej stronie tytułu). Wkrótce poznać mamy też więcej informacji na temat kolejnej dodatkowej zawartości (przypominamy, że są już plany na kontynuację tegorocznego Hatred), więc fani gatunku mogą zacząć zacierać ręce.

Darmowy dodatek zatytułowany Survival zadebiutuje już jutro. - Hatred – zobacz zwiastun darmowego dodatku Survival - wiadomość - 2015-09-09
Darmowy dodatek zatytułowany Survival zadebiutuje już jutro.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.