Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 09:10

Harry Potter Wizards Unite – data premiery nowej gry autorów Pokemon GO

Studio Niantic ujawniło datę premiery Harry Potter: Wizards Unite, czyli gry AR osadzonej w uniwersum znanym z popularnej serii książek i filmów. Nastąpi ona niebawem - ale nie od razu we wszystkich częściach świata.

W Harry Potter: Wizards Unite zagramy pojutrze. - Harry Potter Wizards Unite – data premiery nowej gry autorów Pokemon GO - wiadomość - 2019-06-19
W Harry Potter: Wizards Unite zagramy pojutrze.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery Harry Potter: Wizards Unite, czyli mobilnej gry wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistości, nad którą pracują autorzy Pokemon GO. Studio Niantic ogłosiło, że produkcja zadebiutuje w najbliższy piątek, czyli 21 czerwca. Niestety, termin ten dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Na razie nie wiemy, kiedy tytuł ukaże się w Polsce.

Harry Potter: Wizards Unite ukaże się równocześnie na systemy iOS i Android. Na obu tych platformach gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.

HARRY POTTER: WIZARDS UNITE SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Niantic
  2. Wydawca: Portkey Games
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery: 21 czerwca 2019 r.

Przypomnijmy, że w maju w Nowej Zelandii ruszyły testy Harry Potter: Wizards Unite w ramach tzw. soft-launchu. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie system mikropłatności w grze, choć możliwe, że jego szczegóły zostaną zmienione w pełnym wydaniu.

Z produkcją wielu graczy wiąże duże nadzieje. Wydana w zeszłym roku gra Harry Potter i tajemnica Hogwartu była wielkim rozczarowaniem i fani marki liczą, że Harry Potter: Wizards Unite okaże się znacznie lepszą pozycją. Są na to spore szanse, gdyż Pokemon GO i Ingress pokazały, że studio Niantic wie, jak tworzyć godne uwagi tytuły.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry