Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2015, 18:25

autor: Renox

Halo 5: Guardians – zwiastun trybu multiplayer i zapowiedź Halo World Championship

W ramach tegorocznych targów gamescom 2015 firma Microsoft oraz studio 343 Industries zaprezentowali dwa tryby rozgrywki wieloosobowej w Halo 5: Guardians – Warzone oraz Arena. Deweloperzy ogłosili, że pod koniec roku zorganizowane zostaną mistrzostwa świata w omawianym tytule - Halo World Championship. Pula nagród to milion dolarów. Zapowiedziano również specjalną edycję konsoli Xbox One sygnowaną logiem omawianego tytułu.

Premiera Halo 5: Guardians zbliża się wielkimi krokami. Deweloperzy ze studia 343 Industries skorzystali z okazji i w ramach konferencji Microsoftu na targach gamescom 2015 zaprezentowali dwa tryby sieciowej zabawy we wspomnianym tytule.

U góry newsa umieściliśmy stosowne nagranie. Zobaczycie na nim krótkie fragmenty pochodzące z multi i tym samym dwa zaimplementowane tryby rozgrywki - Warzone oraz Arena. Ten pierwszy przeznaczony zostanie dla maksymalnie 24 grających jednocześnie, natomiast w ramach drugiego rywalizacja będzie prowadzona przez dwie czteroosobowe drużyny.

Co więcej, autorzy ogłosili również, że zimą zorganizowane zostaną mistrzostwa świata w Halo 5: Guardians – mowa o turnieju Halo World Championship. Pula nagród to okrągły milion dolarów, więc zdecydowanie będzie o co walczyć. Szczegóły najpewniej poznamy wkrótce, a tymczasem zapoznajcie się z umieszczonym niżej zwiastunem prezentującym to bezprecedensowe wydarzenie. Warto dodać, że całość skupiona zostanie wokół wspomnianego wcześniej sieciowego trybu Arena.

Microsoft zapowiedział również limitowaną edycję konsoli Xbox One, która wyposażona zostanie w dysk o pojemności 1 TB. Sprzęt sygnowany logiem omawianego tytułu trafi do sprzedaży 20 października, na siedem dni przed oficjalną premierą Halo 5: Guardians. Już dzisiaj jednak fani będą mogli zacząć składać przedpremierowe zamówienia na wspomnianą edycję XONE za pośrednictwem serwisu xbox.com.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians