Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 5 grudnia 2012, 11:13

Halo 4 Spartan Ops: Epizod V dostępny

Spartanie, szykujcie się do boju!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Spartan Ops: Epizod Piąty, zawierający nowy film premierowy oraz pięć nowych misji do gry Halo 4 jest już dostępny do pobrania za darmo w Xbox LIVE lub bezpośrednio z poziomu gry.

Fabuła: Tajemnice odkrywają swoje sekrety, zaufanie zostaje zdradzone, a plan Jul ‘Mdama zbliża się do sukcesu. Gdy dowództwo Infinity dokonuje odkrycia, które zmienia wszystko, co wiedzieliśmy o Prometeanach, Spartanie muszą uratować jednego ze swoich.

Spartan Ops, nowość w serii Halo, to fabularny, podzielony na odcinki tryb gry w kooperacji, łączący wciągającą historię, najwyższej klasy efekty wizualne i pełną akcji rozgrywkę, zapewniającą graczom wiele godzin dodatkowych emocji. W cotygodniowych odcinkach Spartan Ops, gracze poznają dalsze losy UNSC Infinity, po wydarzeniach z gry Halo 4. Każda historia będzie opowiadać o dowódcach i załodze największego statku floty UNSC, oraz o nowej drużynie Spartan – Fireteam Majestic – podczas jej misji w najdalszych zakątki Requiem, których celem będzie odkrycie sekretów tajemniczej rasy Forerunnerów. Spartan Ops to rozbudowana historia, rozwijająca się niezależnie od fabuły Halo 4. Nowy tryb gry jest dostępny dla wszystkich graczy bezpłatnie, dodając kolejną kampanię, w jednej grze.1

###

1) Spartan Ops wymaga abonamentu Xbox LIVE Gold oraz konsoli Xbox 360 z dyskiem twardym lub pamięcią przenośną o pojemności 8GB (sprzedawanej osobno).