Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2017, 12:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Half-Life - ukazał się mod Half-Life: Caged, stworzony przez byłego pracownika Valve

Studio Future Games Select i Cayle George - były projektant z Valve Software - wydali darmową modyfikację Caged do kultowej strzelanki Half-Life, która wprowadza do słynnej produkcji nową kampanię.

Na Steamie ukazała się modyfikacja Half-Life: Caged do pierwszego Half-Life’a. Jest ona o tyle ciekawa, że została stworzona przez studio Future Games Select i Cayle’a George’a – projektanta, który w latach 2009-2015 pracował w Valve, dokładając swoje trzy grosze do takich tytułów jak Team Fortress 2 i Portal 2. W ogóle jest to bardzo doświadczony deweloper – z jego usług korzystała chociażby ekipy Raven Software, Monolith Productions, a od blisko trzech lat współpracuje z holenderskim studiem Guerrilla Games. Już samo to rozpala ciekawość, ale to nie wszystko. Modyfikacja wprowadza do słynnej strzelanki zupełnie nową kampanię, w której trafiamy do więzienia i oczywiście musimy się z niego wydostać.

Half-Life: Caged w skrócie:
  1. mod do pierwszego Half-Life’a;
  2. dostępny za darmo na Steamie;
  3. stworzony przez studio Future Games Select i Cayle’a George’a – byłego projektanta z Valve.

Według twórców Half-Life: Caged jest powrotem do złotej ery FPS-ów i chyba faktycznie tak jest, gdyż na Steamie większość graczy wypowiada się o projekcie w samych pozytywach. Dodatkowo fani elektronicznej muzyki ucieszą się na wieść, że za ścieżkę dźwiękową modyfikacji odpowiada amerykański artysta Lazerhawk. Projekt dostępny jest za darmo. Jeżeli więc posiadacie Half-Life’a, to koniecznie dajcie mu szansę.

Half-Life: Caged nie oferuje żadnych usprawnień graficznych w stosunku do oryginalnego Half-Life’a. - Half-Life - ukazał się mod Half-Life: Caged, stworzony przez byłego pracownika Valve - wiadomość - 2017-09-23
Half-Life: Caged nie oferuje żadnych usprawnień graficznych w stosunku do oryginalnego Half-Life’a.