Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2017, 11:57

autor: Adrian Werner

South Park: The Fractured But Whole osiąga złoty status i naśmiewa się z Kanye Westa

Firma Ubisoft poinformowała, że gra RPG South Park: The Fractured But Whole osiągnęła złoty status. Twórcy wypuścili także nowy zwiastun, naśmiewający się z Kanye Westa.

Gra trafi do sprzedaży 17 października. - South Park: The Fractured But Whole osiąga złoty status i naśmiewa się z Kanye Westa   - wiadomość - 2017-09-25
Gra trafi do sprzedaży 17 października.
SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 17 października 2017 r.

Mamy dobre wieści dla graczy wyczekujących premiery South Park: The Fractured But Whole. Na oficjalnym blogu firmy Ubisoft właśnie pojawiła się informacja, że gra osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już żadnych opóźnień.

Z okazji osiągnięcia złotego statusu twórcy udostępnili również nowy zwiastun i zgodnie z tradycjami marki South Park, wywołał on błyskawicznie spore kontrowersje. W wyraźny sposób naśmiewa się on bowiem z gry Only One, opracowanej przez rapera Kanye Westa, w której naszym zadaniem było udzielenie pomocy jego zmarłej matce w dostaniu się do Nieba.

Na South Park: The Fractured But Whole czeka wiele osób i to nie tylko z powodu popularności samej marki. Ciekawi ich też, czy wewnętrznemu zespołowi firmy Ubisoft uda się opracować RPG-a równie dobrego, co pierwsza część, czyli South Park: The Stick of Truth, którą wyprodukowało specjalizujące się w tym gatunku studio Obsidian Entertainment.

Na razie wydaje się, że są na to spore szanse. Kontynuacja zbudowana została bowiem na tych samych fundamentach, twórcy animowanego serialu zadbali o odpowiednio zabawny scenariusz, a do tego zawartość kampanii ma być ponad dwukrotnie większa.

  1. Oficjalna strona gry
  2. W oparach superbohaterskich pierdów – graliśmy w South Park: The Fractured But Whole
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.