Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2016, 16:56

autor: Ender

Gwint: Wiedźmińska gra karciana – zapis rozgrywki z zamkniętych testów gry

W sieci pojawiły się zapisy rozgrywki z zamkniętych testów Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej, które miały miejsce 23 września. Zainteresowani mogą zobaczyć więc, jak w akcji wygląda interfejs produkcji oraz część ze stworzonych z myślą o niej kart.

O krótkich zamkniętych testach Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej, które określone zostały zostały przez deweloperów tytułem – „Serwery muszą zginąć”, informowaliśmy w ten czwartek. Ich pierwsza tura odbyła się piątek i wzięli w niej udział jedynie wybrani fani, którzy już wcześniej zapisali się do oficjalnej bety, mającej według planów ma wystartować w październiku. W sieci pojawiły się pierwsze zapisy z rozgrywki, które pozwalają wszystkim zainteresowanym przekonać się jak potencjalnie będzie wyglądać zabawa wieloosobowa w nadchodzącej produkcji. Na wybranym przez nas filmie zobaczycie serię pojedynków, a także będziecie mieli szansę ocenić interfejs gry i jej oprawę audiowizualną. Warto zaznaczyć, że grający w ten weekend mogli wybrać jedynie gotowe talie i nie mieli dostępu do wszystkich planowanych kart. Druga tura testów będzie miała miejsce 27 września.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana docelowo będzie działać w modelu free to play. Tytuł zaoferuje poprawioną i rozbudowaną mechanikę rozgrywki, którą mogliśmy znaleźć w oryginalnej wersji Gwinta z Wiedźmina 3. Co ważne, gracze będą mogli wziąć udział nie tylko w rozgrywkach sieciowych, ale także w pełnoprawnych kampaniach dla pojedynczego gracza, których kolejne segmenty będą regularnie publikowane przez deweloperów. Każda kampania ma zapewnić około dziesięć godzin zabawy i posiadać własną unikalną historię, głównego bohatera, w pełni zdubbingowane przerywniki fabularne, a także flagowe dla gier polskiego studia wybory moralne. Produkcja pojawi się na komputerach PC oraz Xboksie One i PlayStation 4.

  1. Graliśmy w Gwinta i jesteśmy zachwyceni - PvP i pełnoprawna kampania na premierę
  2. Oficjalna strona Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana