Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2016, 10:53

autor: Góral

Gwint: Wiedźmińska gra karciana w polskiej wersji na T-Mobile Warsaw Games Week

Na targach T-Mobile Warsaw Games Week po raz pierwszy prezentowana jest rodzima wersja językowa gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Możecie ją sprawdzić nie tylko na stoisku gry, ale też w strefie Gry-Online.pl, gdzie przeprowadzane będą pokazy produkcji. Z kolei na jutro przewidziany jest nasz stream.

Jedną z pokazywanych na warszawskich targach T-Mobile Warsaw Games Week gier jest Gwint: Wiedźmińska gra karciana (Gwent: The Witcher Card Game) od studia CD Projekt RED. Do tej pory karcianka prezentowana była tylko w angielskiej wersji językowej, ale na polską imprezę deweloperzy przywieźli edycję spolonizowaną. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko deweloperów na T-Mobile Warsaw Games Week oraz do naszej strefy, gdzie dziś o godzinie 17:00, w sobotę o tej samej godzinie i w niedzielę o godzinie 14:00 odbędą się pokazy karcianki. Jeżeli jednak nie dacie rady pojawić się w stolicy, to nic straconego, gdyż sobotnią prezentację będziemy streamować i obejrzycie ją na Facebooku tvgry.pl oraz na głównej stronie www.gry-online.pl (odtwarzacz ukaże się w momencie rozpoczęcia transmisji). Dodatkowo w dalszej części newsa publikujemy kilka pierwszych screenów z polskiej wersji Gwint: Wiedźmińska gra karciana, a po więcej odsyłamy do galerii.

Na stoisku Gwinta można nie tylko pograć w polską wersję gry, ale także zostać jej królem. - Gwint: Wiedźmińska gra karciana w polskiej wersji na T-Mobile Warsaw Games Week - wiadomość - 2016-10-14
Na stoisku Gwinta można nie tylko pograć w polską wersję gry, ale także zostać jej królem.
Gwint: Wiedźmińska gra karciana w skrócie:
  1. karcianka na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  2. 25 października rozpoczną się zamknięte beta testy na XOne i PC;
  3. na targach T-Mobile Warsaw Games Week można pograć w polską wersję produkcji.

Przy okazji chcemy jeszcze wspomnieć o dwóch pokazach przeprowadzonych już przez naszą ekipę podczas T-Mobile Warsaw Games Week. Wczoraj mogliście obejrzeć rozgrywkę z gry Sniper Elite 4 w wersji alfa, o której przy okazji opowiedzieli trochę sami twórcy. Materiał wideo znajdziecie tutaj. Natomiast kilka godzin później Arasz z Tadkiem i Arturem ze studia Flying Wild Hog grali w debiutujące wczoraj Shadow Warrior 2. Blisko 30-minutowy zapis transmisji znajdziecie tutaj.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana – tak oto prezentuje się polskie menu wymiany kart. - Gwint: Wiedźmińska gra karciana w polskiej wersji na T-Mobile Warsaw Games Week - wiadomość - 2016-10-14
Gwint: Wiedźmińska gra karciana – tak oto prezentuje się polskie menu wymiany kart.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana to darmowa karcianka na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł jest rozbudowaną wersją mini gierki znanej z trzeciego Wiedźmina. Deweloperzy ze studia CD Projekt RED nie ograniczyli się jednak tylko do wprowadzenia kilku zmian, gdyż produkcja tworzona jest od podstaw. Tytuł zaoferuje m.in. wypuszczane w odcinkach fabularne kampanie solowe, opowiadające odmienne historie. Łącznie przełożą się one na około 10 godzin rozgrywki, a do tego dojdzie oczywiście multiplayer. 27 października na XOne i PC-tach rozpoczną się zamknięte beta testy, do których zapiszecie się na oficjalnej stronie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana