Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 grudnia 2012, 13:41

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Guardians of Middle-Earth, LEGO City: Undercover, The Cave i inne. Najciekawsze trailery 03.12 - 09.12

Chociaż w świecie gier wideo zaczyna powoli panować grudniowy przestój premierowy, to znalazło się miejsce na interesującą premierę w cyfrowej dystrybucji. Guardians of Middle-Earth debiutuje wraz ze świeżym trailerem. Poza tym pojawiły się nowe zwiastuny m.in. LEGO City: Undercover czy The Cave. Zapraszam na przegląd najciekawszych trailerów minionego tygodnia.

Zima daje się we znaki, a w świecie gier wideo panuje przestój, który potrwa przynajmniej do końca roku. Nie oznacza to jednak, że brakuje nowych zwiastunów do obejrzenia. Zapraszam do przeglądu najciekawszych trailerów 03.12 – 09.12.

Swoją premierę w zeszłym tygodniu miała gra Guardians of Middle-Earth. Jest to pierwsza gra z gatunku MOBA na konsole, w dodatku osadzona w znanym i lubianym uniwersum. Przepis na komercyjny sukces?

Za rogiem czeka też DLC do ciepło przyjętego Dishonored. Dunwall City Trials pojawi się w cyfrowej dystrybucji 11 grudnia. Zawartość tego dodatku deweloper przedstawił w przygotowanym na premierę zwiastunie.

Gry z serii LEGO na dobre zagościły w świecie elektronicznej rozrywki. Stają się coraz bardziej rozbudowane i pewnie rozsiadają się w swojej niszy. LEGO City: Undercover zapowiada się absolutnie prześwietnie. Może to powód, żeby kupić Wii U?

Jeżeli twórcy The Monkey Island i Psychonauts łączą siły, to trzeba na tę produkcję mieć szczególne baczenie. The Cave to bardzo intrygująca gra platformowa z akcją prezentowaną z boku. Najnowszy zwiastun prezentuje postacie, jakie pojawią się w tej produkcji.

Twórcy gry Metro: Last Light mają to szczęście, że na potrzeby swojej produkcji mogą wykorzystać bogaty świat stworzony przez pisarza Dimitruja Głuchowskiego. Ostatnia seria zwiastunów prezentuje postaci, jakie zasiedlają tytułowe metro po zagładzie atomowej. Najnowszy trailer przybliża nam postać dowódcy.