Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2012, 14:55

Company of Heroes 2 - zamknięte beta testy ruszą na początku 2013 r.

Studio Relic ogłosiło, że zamknięte beta testy Company of Heroes 2 wystartują na początku przyszłego roku. Twórcy zapowiedzieli też, że po premierze gra będzie intensywnie wspierana obszernymi darmowymi aktualizacjami.

Company of Heroes 2 - zamknięte beta testy ruszą na początku 2013 r.  - ilustracja #1

Company of Heroes 2 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych nadchodzących gier pecetowych. Do jej premiery pozostały jeszcze długie miesiące, ale szczęśliwcy zagrają we wczesną wersję już na początku przyszłego roku. Twórcy ogłosili bowiem, że właśnie wtedy ruszą zamknięte beta testy.

Greg Wilson, pełniący rolę producenta, zapowiedział też potężną ofensywę medialną. Za kilka dni zadebiutować ma świeży zwiastun, a w sieci pojawią się zapowiedzi z masą nowych informacji o trybie multiplayer. Jednocześnie twórcy zapewnili fanów, że Company of Heroes 2 będzie intensywnie wspierane po premierze. Regularnie wypuszczane mają być darmowe aktualizacje, które będą poprawiały błędy, ulepszały balans rozgrywki i wprowadzały nowe elementy.

Ponadto ujawniono, że osoby, które złożą pre-ordera otrzymają tzw. Przepustkę Dowódcy. Zapewni ona m.in. zaawansowane opcje wyboru map, pierwszeństwo udziału w eventach oraz szereg innych ciekawych bonusów. Przepustkę Dowódcy będzie można również nabyć oddzielnie po premierze.

Company of Heroes 2 powstaje wyłącznie z myślą o pecetach. Premiera zapowiadana jest na przyszły rok. W naszym kraju gra ukaże się w polskiej wersji językowej.

  1. Graliśmy w Company of Heroes 2! Nowy system pogodowy zachwyca!
  2. Company of Heroes 2 - oficjalna strona gry