Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 7 grudnia 2012, 13:58

Guardians of Middle-earth - dziś premiera

Guardians of Middle-earth to gra multiplayer online battle arena (MOBA) osadzona w świecie Śródziemia i stworzona specjalnie na obecną generację konsol.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Guardians of Middle-earth - dziś premiera - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że w dniu dzisiejszym ma miejsce premiera gry Guardians of Middle-earth. Tytuł ten dostępny jest na konsolę Playstation 3. Warto zaznaczyć, że tylko pudełkowe wydanie gry wzbogacone jest o dodatkową zawartość w postaci m.in. DLC z 8 strażnikami.

Guardians of Middle-earth to gra multiplayer online battle arena (MOBA) osadzona w świecie Śródziemia i stworzona specjalnie na obecną generację konsol. Gracze współpracują jako najpotężniejsi bohaterowie najwspanialszego świata fantasy w historii, rywalizując w dwóch drużynach pięcioosobowych, w lokacjach znanych ze świata Śródziemia. Mogą rozwijać i opanowywać umiejętności ponad 20 rozpoznawalnych strażników, takich, jak Gandalf, Sauron, Gollum, Thrain i wielu innych. Gracze mogą korzystać z wbudowanego systemu komunikacji głosowej, jak i mają też dostęp do wszechstronnej internetowej bazy statystyk, gdzie śledzić można ilość zwycięstw i porażek swoich przyjaciół. Gra pełna jest nawiązań do nadchodzącego filmu Hobbit: Niezwykła Podróż, który ma mieć swoja premierę w grudniu 2012 roku.

CECHY PRODUKTU:

  1. Wspaniała rozgrywka MOBA na konsole – wciągnij się w zmagania dla maksymalnie 10 graczy podzielonych na dwa zespoły pięcioosobowe. Szczegółowy samouczek i zoptymalizowane sterowanie wzmocnią zalety grania na konsolach,
  2. Znani bohaterowie i złoczyńcy ze świata Śródziemia – walcz jako jeden z 20 strażników, każdy ze znanymi z książek zdolnościami i umiejętnościami, które mogą być rozwijane i opanowywane przez graczy. Używaj pieniędzy zarobionych w trakcie walk i kupuj pomiędzy pojedynkami nowe postaci, przedmioty i czasowe ulepszenia umiejętności,
  3. Głębia strategiczna – doskonal indywidualne i zespołowe atuty ulepszając w umiejętny sposób zdolności swojego strażnika; dopasowuj ekwipunek postaci między walkami aby zmieniać układ sił przy pomocy czarów, mikstur i relikwii. Ulepszaj żołnierzy i wieże aby zyskać przewagę w walce; opanuj pięć różnorodnych klas takich jak Warrior, Striker, Mage, Tactician and Defender,
  4. Turnieje Internetowe, Tablica Wyników i Czat Głosowy – popisuj się swoimi umiejętnościami i wynikami kiedy tylko chcesz lub śledź statystyki zwycięstw i porażek swoich przyjaciół poprzez statystyki i tablicę wyników na stronie internetowej gry. Ustalaj wspólną strategię z sojusznikami korzystając z systemu komunikacji głosowej, aby dać swojej drużynie decydującą przewagę,
  5. Nawiązania do filmu Hobbit: Niezwykła Podróż – wprowadzając graczy w fabułę nowego filmu twórcy oferują nowe grywalne postaci powiązane z tą produkcją, co pozwala uczestnikom rozgrywki na aktywne uczestnictwo w wizji Śródziemia prezentowanej przez znanego reżysera Petera Jacksona.

Do gry wymagane jest połączenie z Intenetem. Wydanie zawiera kod do PSN umożlwiający ściągnięcie gry. Nie zawiera płyty.