Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2020, 17:42

GTA Online Summer Special - wielka aktualizacja już jest

Rockstar udostępnił właśnie kolejny duży pakiet nowości w GTA Online. Rozszerzenie zatytułowane Los Santos Summer Special oferuje sporo atrakcji, takich jak kolejne modele samochodów, a także wcześniej niedostępne misje kooperacyjne oraz trasy wyścigowe.

GTA Online Summer Special - wielka aktualizacja już jest - ilustracja #1

Pod koniec ubiegłego miesiąca Rockstar zapowiedział duże wakacyjne aktualizacje zawartości dla gier Red Dead Online oraz GTA Online. O ile fani westernów otrzymali już paczkę dodatków, weterani GTA musieli czekać na nowości do dzisiaj. Ważąca nieco ponad 2 GB aktualizacja Los Santos Summer Special oferuje sporo atrakcji, rozszerzających tryb wieloosobowy GTA V o wiele wcześniej niewidzianych elementów.

Los Santos Summer Special pozwoli nam zasiąść za kierownicą piętnastu nowych sportowych modeli aut. Są to zarówno klasyczne kabriolety, jak i supernowoczesne wehikuły świetnie sprawdzające się podczas pościgów. Na tym nie kończą się jednak atrakcje dla miłośników szybkiej jazdy. W skład dodatku wchodzi dziewięć nowych torów wyścigowych oraz poprawki w systemie tworzenia zawodów samochodowych i zarządzania nimi. Gracze będą mogli teraz między innymi wybierać typ opon przed startem rywalizacji.

GTA Online Summer Special - wielka aktualizacja już jest - ilustracja #2

Rockstar oferuje sześć nowych misji kooperacyjnych, które rozpoczną i hostować mogą jednak tylko osoby posiadające superjacht Galaxy. Aktualizacja przynosi również nowe Business Battles, w których trakcie szturmujemy lotniskowiec oraz przebijamy się przez ochronę kilku hal fabrycznych. Poza tym na graczy czekają nowe misje kompetytywne w kasynie (The Diamond Adversary Series). Wraz z Los Santos Summer Special otrzymają oni też szereg poprawek w systemach rozgrywki oraz masę strojów i przedmiotów kosmetycznych, z których część odblokują, biorąc udział w najświeższych eventach.

Do końca tego tygodnia o kilkadziesiąt procent przecenione zostały przedmioty i pojazdy znajdujące się w kilku wybranych przez deweloperów kategoriach. Ponadto gracze otrzymają podwójne nagrody za uczestnictwo w wielu wydarzeniach. Pełną listę nowości w Los Santos Summer Special znajdziemy na oficjalnej stronie aktualizacji.

  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. GTA Online – poradnik