Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 10:30

autor: Iltutmiś

GTA Online - Rockstar usuwa część zadań

Wieloosobowy tryb GTA 5 czekają pewne zmiany. Zadania od teraz będą cyklicznie zmieniane. Pojawiły nowości w trybie survival.

Grand Theft Auto Online powoli zbliża się do swoich 8. urodzin. W międzyczasie gra była wielokrotnie rozwijana i optymalizowana. Najnowsza aktualizacja, która wczoraj weszła do gry, przyniosła rotację zadań. Od teraz pojedyncze akcje w GTA Online będą rotacyjnie zastępowane nowymi; część z nich zniknie i wraz z każdym cyklem gracze będą uzyskiwać dostęp do nowej puli aktywności. Rockstar ostrzegał przed tymi zmianami. Akcje takie jak wyścigi, tryb adwersarza i walki o przetrwanie będą wymieniane wraz z kolejnymi aktualizacjami.

W SKRÓCIE:
  • Zadania w grze będą od teraz cyklicznie wymieniane.
  • Aktualizacja została udostępniona 8 lipca.
  • W GTA Online pojawiło się kilka nowych walk o przetrwanie. Dla chętnych w najbliższych dniach oferowane będą mnożniki nagród i specjalny prezent od Simeona Yetariana.

Poza tym w GTA Online pojawiły się nowe walki o przetrwanie. Możemy zawalczyć o swoje m.in. z Ballasami, Vagosami i innymi gangami w siedmiu różnych potyczkach. Uczestnicy walk o przetrwanie otrzymają nagrody w postaci 2x GTA$ i RP. Każde starcie to gwarancja premii 100 000 GTA$, która wpłynie na Wasze konta w ciągu 72 godzin od wygranej.

Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun wspomnianych nowości.

GTA Online - Rockstar usuwa część zadań - ilustracja #1

Simeon Yetarian

Jeśli walki o przetrwanie nie są Waszym ulubionym trybem, to skupcie swoją uwagę na potrójnych nagrodach przyznawanych do 19 lipca za udział w wydarzeniach gry swobodnej oraz w wyzwaniach w tymże trybie.

Na koniec dobrze mieć się na baczności i oczekiwać wiadomości od Simeona Yetariana. Wykonanie jednego z jego zleceń eksportowych pozwoli Wam zdobyć ciut za duże okulary przeciwsłoneczne za zdobycie tytułu pracownika miesiąca. Takie okulary przydałyby się też poza grą, żeby słońce tak nie paliło w oczy. Yetarian będzie częstować okularami przez 72 godziny od 15 lipca.

GTA Online – letnia aktualizacja dla fanów motoryzacji

Warto wspomnieć o Los Santos Car Meet, gdzie gracze będą mogli pochwalić się swoimi wirtualnymi brykami i spędzić wspólnie czas. Letnia aktualizacja również wprowadzi do gry klub samochodowy LS, ważny punkt na mapie każdego fana motoryzacji – warto mieć to na uwadze.

Jak na razie Rockstar nie udzielił informacji, kiedy zapowiadana letnia aktualizacja będzie miała swoją premierę. Czekamy z niecierpliwością na nadchodzące wiadomości.