Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 kwietnia 2020, 16:17

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 3-5 kwietnia

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi The Bard's Tale IV, The Sims 4 oraz Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak The Bard's Tale IV, The Sims 4 oraz Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 3-5 kwietnia - ilustracja #1
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Tytuły na PC

 1. Battlefield V – 79 zł, Media Expert
 2. Cities: Skylines - Edycja Parklife – 79 zł, Media Expert
 3. LEGO City: Tajny Agent – 39,90 zł, grymel.pl
 4. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – 74,90 zł, RTV Euro AGD
 5. The Sims 4 – 75 zł, Media Expert
 6. Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca – 29 zł, Media Expert

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. Far Cry 5 – 69 zł, Media Expert
 2. GRIP – 89,90 zł, Ultima.pl
 3. Need for Speed Heat – 139 zł, Media Expert
 4. Star Wars Jedi: Upadły Zakon – 134,99 zł, Empik
 5. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – 79,90 zł, Media Expert

Xbox One

 1. Far Cry: New Dawn – 49 zł, Media Expert
 2. Overcooked! + Overcooked! 2 – 75 zł, Media Expert
 3. The Bard's Tale IV – 59,90 zł, Ultima.pl
 4. The Surge 2 – 93,84 zł, morele.net
 5. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint – 79 zł, Media Expert

Nintendo Switch

 1. Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition – 96,38 zł, Amazon.de
 2. Silence – 173,52 zł, Amazon.de
 3. Truberbrook – 99 zł, RTV Euro AGD

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. Xbox One X 1TB + Forza Horizon 4 + Lego Speed Champions – 1399 zł, Media Expert

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.