Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2010, 10:59

autor: Hed

GRY-OnLine S.A. zdobyło wyróżnienie Skrzydła Biznesu 2010

Z przyjemnością donosimy, że firma GRY-OnLine S.A zdobyła wyróżnienie rankingu Skrzydła Biznesu 2010 w kategorii „Firma mikro - wiarygodna i dynamiczna” w województwie małopolskim. Tytuł został przyznany przez Dziennik Gazeta Prawna, który przyjrzał się polskiej gospodarce i nagrodził przedsiębiorstwa radzące sobie najlepiej w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Z przyjemnością donosimy, że firma GRY-OnLine S.A. zdobyła wyróżnienie rankingu Skrzydła Biznesu 2010 w kategorii „Firma mikro - wiarygodna i dynamiczna” w województwie małopolskim. Tytuł został przyznany przez Dziennik Gazeta Prawna, który przyjrzał się polskiej gospodarce i nagrodził przedsiębiorstwa radzące sobie najlepiej w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Ranking Skrzydła Biznesu ma pokazać partnerom biznesowym firmy godne zaufania i rozwijające się dynamicznie nawet w trudnych warunkach. Autorzy zestawienia chcieli jednocześnie docenić podmioty stawiające na innowacyjność. Nagrodzone przedsiębiorstwa są wyróżniane od czerwca tego roku w kolejnych regionalnych galach – nasz dyplom możecie zobaczyć poniżej.

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymała wyróżnienie kilka dni temu na krakowskiej konferencji. Listy docenionych firm są publikowane na stronie projektu (zestawienie regionu małopolskiego jest jeszcze niedostępne). Za nominację dziękujemy wszystkim, a Czytelnikom polecamy się na przyszłość – uruchomiona niedawno strona gameplay.pl to nie koniec naszych pomysłów.

GRY-OnLine S.A. zdobyło wyróżnienie Skrzydła Biznesu 2010 - ilustracja #1