Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 maja 2019, 10:01

Gry na licencji klocków LEGO w nowej paczce Humble Bundle

Pojawiła się nowa paczka Humble Bundle. Tym razem w jej skład wchodzą popularne gry wykorzystujące licencję słynnych duńskich klocków LEGO. Składankę będzie można kupić do wtorku 14 maja.

Lubicie LEGO i różnego rodzaju parodie dzieł popkulturowych? Jeśli tak, to zapewne słyszeliście o grach tworzonych przez ekipy będące częścią TT Games, oparte na licencji kultowych duńskich klocków. Wczoraj wieczorem w serwisie Humble Bundle pojawiła się paczka, w której znajdziemy niektóre produkcje należące do tej rodziny, o łącznej wartości 169 dolarów. Trzeba przyznać, że oferta prezentuje się całkiem interesująco. Już za jednego dolara można dostać ciepło oceniane przez graczy i media branżowe LEGO Harry Potter: Years 1-4 oraz LEGO Batman: The Videogame, a należy pamiętać, że jak zwykle im większą kwotę zdecydujecie się przekazać, tym więcej tytułów otrzymacie na własność.

 1. Humble LEGO Games Bundle
Cykl LEGO Harry Potter odtwarza sceny znane z filmów oraz książek i dodaje do nich mnóstwo specyficznego humoru. - Gry na licencji klocków LEGO w nowej paczce Humble Bundle - wiadomość - 2019-05-01
Cykl LEGO Harry Potter odtwarza sceny znane z filmów oraz książek i dodaje do nich mnóstwo specyficznego humoru.

Gry wchodzące w skład najnowszej paczki Humble Bundle zostały podzielone na trzy progi cenowe. Poniżej znajdziecie pełną listę. Po wpłaceniu wymaganej kwoty otrzymacie klucze aktywacyjne na platformę Steam.

Humble LEGO Games Bundle

Co najmniej 1 dolar (około 4 złote)

 1. LEGO Harry Potter: Years 1-4
 2. LEGO Batman: The Videogame
 3. 10% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji Humble Monthly

Co najmniej 8,32 dolara (około 32 złote)

 1. gry z progu pierwszego
 2. LEGO Harry Potter: Years 5-7
 3. LEGO Batman 2: DC Super Heroes
 4. LEGO Przygoda gra wideo

Co najmniej 12 dolarów (około 46 złotych)

 1. gry z poprzednich progów
 2. LEGO City: Tajny Agent
 3. LEGO Worlds
 4. LEGO Batman 3: Poza Gotham

Większość z powyższych gier jest dostępna w polskiej wersji językowej. Wyjątkami są jedynie LEGO Harry Potter: Years 1-4, LEGO Harry Potter: Years 5-7 oraz LEGO Batman: The Videogame.

Tradycyjnie, część pieniędzy wydanych na składankę Humble Bundle można przeznaczyć na cele charytatywne. Tym razem wyróżnioną organizacją jest Fundacja ESA, która stara się poprawić kształcenie amerykańskiej młodzieży w kwestiach technologicznych. Można również wesprzeć inną instytucję z listy stale współpracujących z serwisem.

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.