Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2013, 20:00

autor: Michał "Ender" Kułakowski

GRID 2 – ponad 20-minutowy gameplay

Twórcy GRID 2 opublikowali ponad 20-minutowy film zawierający fragmenty rozgrywki, na których zobaczymy niektóre trasy oraz samochody pojawiające się w grze. Wideo zostało nagrane z komentarzem deweloperów, opisujących zmiany w rozgrywce oraz wprowadzone nowości.

Deweloperzy z brytyjskiego studia Codemasters opublikowali ponad 20-minutowy film, zawierający zapis rozgrywki z nadchodzącej gry GRID 2. Film nagrano podczas specjalnego eventu, w którym producenci na żywo w internecie pokazywali swoje najnowsze dzieło i odpowiadali na pytania fanów. Dzięki klipowi możemy przyjrzeć się modelowi jazdy, samochodom, a także wyścigowemu torowi z Indianapolis oraz trasom wytyczonym na ulicach Barcelony i Chicago.

GRID 2 zadebiutuje 31 maja na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Na wszystkich platformach gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, którą przygotowuje firma CDP.pl. W trakcie rozgrywki będzie towarzyszyć nam głos Adama Kornackiego, kierowcy i dziennikarza znanego z programów telewizyjnych stacji TVN Turbo.

GRID 2 to zręcznościowe wyścigi z charakterystyczną opcją cofania czasu, która umożliwia naprawienie błędów bez konieczności powtarzania całego wyścigu. Twórcy produkcji zamierzają dostarczyć rozbudowany tryb kariery i jeszcze atrakcyjniejszą rozgrywkę multiplayer. W grze będziemy ścigać się na trasach rozsianych po całym świecie i zasiądziemy za kierownicami najszybszych samochodów świata.

  1. Zapowiedź GRID 2 - zręcznościowe wyścigi w olśniewającej oprawie