Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2016, 14:45

autor: Góral

Grand Theft Auto V - mod graficzny GTA 5 Redux na nowym zwiastunie

Twórca GTA 5 Redux - nadchodzącej modyfikacji graficznej do gry Grand Theft Auto V - opublikował nowy zwiastun projektu. Tym razem pochwalił się efektami wybuchów, broniami, systemem destrukcji i nie tylko.

Kilka miesięcy temu Josh Romito, będący głównym twórcą modyfikacji The Pinnacle of V dla gry Grand Theft Auto V musiał pożegnać się ze swoim dziełem, które znacznie ulepszało oprawę graficzną PC-towej wersji wielkiego hitu studia Rockstar. Zapowiedział jednak, że powróci z nowym projektem i kilkanaście dni temu faktycznie tak się stało. Moder ujawnił bowiem GTA 5 Redux i zaprezentował trochę materiałów graficznych. Dziś mamy do przekazania kolejne wieści na temat tej modyfikacji, gdyż Romito pochwalił się nowym zwiastunem, prezentującym różne elementy produkcji – od broni, przez wybuchy, aż po system destrukcji. Niestety materiał nie jest długi, gdyż trwa nieco ponad minutę, ale efektowności zdecydowanie odmówić mu nie można.

GTA 5 Redux to mod skupiający się na poprawie oprawy graficznej słynnej gry Rockstara. - Grand Theft Auto V - mod graficzny GTA 5 Redux na nowym zwiastunie - wiadomość - 2016-04-02
GTA 5 Redux to mod skupiający się na poprawie oprawy graficznej słynnej gry Rockstara.

Przy okazji warto zauważyć, że w opisie nowego zwiastuna podano konfigurację komputera, z którego korzysta autor modyfikacji. Oczywiście finalna wersja moda może mieć mniejsze wymagania sprzętowe, ale w ramach ciekawostki, oto sprzęt Romito:

  • Procesor: Intel i7 4790k
  • Karta grafiki: SLI Nvidia GeForce GTX 980
  • Pamięć RAM: 16 GB 2400 MHz
  • Dysk twardy: Samsung 840 Evo SSD
  • Monitor: Acer XB280HK 4K G-sync
Z GTA 5 Redux grafika Grand Theft Auto V ma być taka dobra, że będziemy skakać z radości. - Grand Theft Auto V - mod graficzny GTA 5 Redux na nowym zwiastunie - wiadomość - 2016-04-02
Z GTA 5 Redux grafika Grand Theft Auto V ma być taka dobra, że będziemy skakać z radości.

Dodatkowo warto jeszcze wspomnieć, że twórca modyfikacji nie ujawnił jeszcze konkretnej daty premiery GTA 5 Redux. Na oficjalnej stronie projektu widnieje jedynie informacja, że ukaże się on wkrótce. Zatem czekamy dalej, a na deser zamieszczamy jeszcze kilka screenów.