Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2016, 11:55

Mod GTA 5 Redux ma zapewnić najpiękniejszą grafikę w Grand Theft Auto V

Josh Romito, główny twórca zamkniętego w grudniu projektu The Pinnacle of V, zaprezentował pierwsze materiały z GTA 5 Redux - nowej modyfikacji graficznej do gry Grand Theft Auto V.

Nadchodzi GTA 5 Redux. Czy rzeczywiście okaże się modem jeszcze ładniejszym, niż The Pinnacle of V? - Mod GTA 5 Redux ma zapewnić najpiękniejszą grafikę w Grand Theft Auto V - wiadomość - 2016-03-20
Nadchodzi GTA 5 Redux. Czy rzeczywiście okaże się modem jeszcze ładniejszym, niż The Pinnacle of V?

Pod koniec ubiegłego roku Josh Romito zamknął projekt The Pinnacle of V, upiększający grafikę w grze Grand Theft Auto V, zapowiadając jednak, że już wkrótce powróci z nowym modem. Ten czas najwidoczniej właśnie nadszedł, do sieci trafiły bowiem pierwsze materiały z GTA 5 Redux. Romito na razie nie sprecyzował, kiedy możemy spodziewać się finalnej wersji tej modyfikacji – jak pisze na oficjalnej stronie, nie ma zamiaru wydawać nieskończonego projektu, który będzie wymagał cotygodniowych aktualizacji. A rozmach przedsięwzięcia może robić wrażenie: twórca zajmuje się zarówno tak ważnymi aspektami, jak poprawa całego silnika fizyki, jak i chociażby zamianą tekstur graffiti. GTA 5 Redux ma być po prostu najlepszym modem graficznym do produkcji studia Rockstar – i patrząc na pierwsze screenshoty, nietrudno w te zapewnienia uwierzyć.

Przypomnijmy, że Josh Romito poprzednio pracował nad projektem The Pinnacale of V, upiększającym tę samą produkcję. Tamto przedsięwzięcie zostało jednak zamknięte po tym, jak główny twórca dowiedział się o używaniu elementów z innych modów przez swoich współpracowników. Miejmy nadzieję, że w przypadku GTA 5 Redux obejdzie się już bez podobnych afer.

  1. Oficjalna strona internetowa modyfikacji GTA 5 Redux
  2. Oficjalna strona internetowa gry Grand Theft Auto V