Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 18:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Grand Theft Auto IV - moderzy przenieśli Watch Dogs do sandboksa Rockstara

Fani gry Grand Theft Auto IV otrzymali kolejną ciekawą modyfikację swojej ulubionej produkcji. Moderzy postanowili bowiem odtworzyć Watch Dogs firmy Ubisoft w sandboksie studia Rockstar.

Moderzy bawiący się grą Grand Theft Auto IV nie przestają zadziwiać. Po modyfikacji iCEnhancer 3.0, która znacznie ulepszyła jakość oprawy graficznej sześcioletniej produkcji, przyszedł czas na… Watch Dogs. JulioNIB, wraz z pomocą kilku innych osób, postanowił przerobić tytuł studia Rockstar na niedawny hit Ubisoftu, a efekty jego pracy możecie podziwiać na powyższym nagraniu wideo.

Trzeba przyznać, że modyfikacja robi spore wrażenie, głownie przez zaimplementowane funkcje. Twórcy zatroszczyli się o odwzorowanie takich elementów Watch Dogs jak hakowanie rozmaitych urządzeń (blokady drogowe, pociągi, kamery, bankomaty, itd.), menu wyboru broni, charakterystyczny sposób poruszania się głownego bohatera, ikonki celu podróży i szereg innych rzeczy.

Przy okazji warto wspomnieć, że samo Watch Dogs również jest mocno modyfikowane, głównie pod kątem oprawy graficznej, która nie do końca spełniła pokładane nadzieje i różni się od tego, co zaprezentowała firma Ubisoft podczas pokazu gry na targach E3 2012. W lipcu ukazał się TheWorse Mod v.1.0, znacznie usprawniający, to, co możemy zobaczyć w normalnej PC-towej wersji produkcji.

Aiden Pearce zhakował GTA IV. - Grand Theft Auto IV - moderzy przenieśli Watch Dogs do sandboksa Rockstara - wiadomość - 2014-08-29
Aiden Pearce zhakował GTA IV.

Grand Theft Auto IV to jedna z odsłon słynnej serii gier wideo tworzonych przez firmę Rockstar. Tytuł ukazał się w kwietniu 2008 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a po kilku miesiącach trafił do użytkowników komputerów osobistych. We wrześniu 2013 roku światło dzienne ujrzała piąta część GTA na PS3 i X360, która w tym roku doczeka się edycji na PlayStation 4, Xboksa One i PC-ty.