Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2019, 11:23

Gracze chcą w Cyberpunku 2077 osiągnięcia na cześć Keanu Reevesa

Internet chce upamiętnić słynne słowa Keanu Reevesa z targów E3 2019. Powstała petycja o to, aby ukończenie Cyberpunka 2077 w 100% przyznawało graczom osiągnięcie nazwane „You're breathtaking”.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
No! You are breathtaking! - Gracze chcą w Cyberpunku 2077 osiągnięcia na cześć Keanu Reevesa - wiadomość - 2019-06-20
No! You are breathtaking!

Internet nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Po tegorocznych targach E3 popularność Keanu Reevesa poszybowała mocno w górę. Aktor chyba sam nie spodziewał się, co wywoła, wypowiadając do jednego z fanów te proste słowa. Cytat - „You are breathtaking” - sam w sobie stał się już internetowym memem (zresztą podobnie jak cała postać Keanu). Jednak gracze nie chcą pozostać dłużni wobec swojego ulubieńca i wystartowali z internetową petycją o to, aby osiągnięcie za ukończenie gry w 100% było nazwane właśnie „You’re breathtaking”.

Petycja znajduje się na platformie Change.org i w momencie pisania tego newsa zebrała już ona ponad 24 tysiące wirtualnych podpisów, a do założonych 25 tysięcy zostało naprawdę bardzo niewiele. Jeśli chcecie sami wesprzeć ten projekt, to wystarczy, że podacie swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a Wasz wirtualny podpis zostanie dodany.

A czy Ty podpiszesz petycję?
A czy Ty podpiszesz petycję?

Keanu Reeves odegra ważną rolę w najnowszej produkcji CD Projekt Red. Wcieli się on w postać Johnny’ego Silverhanda, który jest swego rodzaju „technoduchem” towarzyszącym głównemu bohaterowi przez spory kawałek gry. Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 będzie miał swoją premierę 16 kwietnia 2020 roku. Pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Produkcję można już teraz kupić w przedsprzedaży za pomocą naszej growej porównywarki cenowej.

You’re all breathtaking!