Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2020, 11:39

autor: Czaruś

Gracz zamienił wszystkich przeciwników z Sekiro w finałowego bossa

Użytkownik Reddita postanowił podnieść poziom trudności w grze Sekiro: Shadows Die Twice do niemożliwego i podzielił się zapisem rozgrywki. Z oczywistych powodów ludzie obawiający się spoilerów dotyczących tożsamości ostatecznego przeciwnika z gry proszeni są o zamknięcie oczu podczas czytania materiału.

Sekiro: Shadows Die Twice jest znane ze swojego stosunkowo niskiego poziomu trudności. A przynajmniej właśnie z takiego założenia musiał wyjść użytkownik Reddita o nicku Kahei_X, udostępniając filmik, na którym wszyscy przeciwnicy w grze zostali zastąpieni przez finałowego bossa - Ishinę.

To teraz niech ktoś mi powie, którym przyciskiem wylądować. - Gracz zamienił wszystkich przeciwników z Sekiro w finałowego bossa - wiadomość - 2020-03-26
To teraz niech ktoś mi powie, którym przyciskiem wylądować.

Było to możliwe dzięki użyciu moda Sekiro Enemy and Item Randomizer dostępnego na platformie Nexus Mods. Pozwala on na podmianę przeciwników oraz przedmiotów – jest to z pewnością przydatne dla osób znających grę na pamięć. Kahei_X skorzystał z opcji „Oops! All”, umożliwiającej zamianę wszystkich wrogów na jeden typ.