Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2012, 11:32

autor: Kono

Gra Ridge Racer Unbounded po raz kolejny opóźniona

Firma Namco Bandai poinformowała, że gra Ridge Racer Unbounded zostanie wydana w późniejszym okresie 2012 roku. Jest to więc kolejne opóźnienie tytułu, nad którym pracuje studio Bugbear.

Gra Ridge Racer Unbounded po raz kolejny opóźniona - ilustracja #1

Osoby oczekujące na nową odsłonę serii Ridge Racer nie mają ostatnio powodów do zadowolenia. W połowie lutego informowaliśmy o przesunięciu premiery gry Ridge Racer Unbounded z 2 na 30 marca 2012 roku. Dzisiaj okazało się, że wydanie tytułu autorstwa studia Bugbear zostało kolejny raz opóźnione i pojawi się on w „późniejszym okresie 2012 roku”.

Kolejna obsuwa z pewnością nie może napawać optymizmem. Przedstawiciele firmy Namco Bandai, wydawcy Ridge Racer Unbounded, tłumaczą, że przesunięcie daty premiery jest związane z chęcią „napakowania dysku zawartością, która sprawi, że gra zda egzamin śpiewająco”. Dokładną datę premiery, szczegóły dotyczące zamówień przedpremierowych oraz informacje na temat rozgrywki japoński koncern ujawni wkrótce.

Ridge Racer Unbounded zadebiutuje w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W naszym kraju tytuł ukaże się za sprawą firmy Cenega. Produkcją tej odsłony zasłużonego cyklu Ridge Racer zajęło się fińskie studio Bugbear Entertainment, odpowiedzialne wcześniej m.in. za serię gier wyścigowych FlatOut.