Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2013, 11:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Gra Gears of War: Judgment osiągnęła status gold

Zespoły Epic Games oraz People Can Fly zakończyły prace nad grą Gears of War: Judgment. Udowadnia to komunikat o osiągniętym statusie gold nadchodzącej odsłony niezwykle popularnej serii dostępnej głównie na Xboksie 360 (pierwsza część ukazała się też na PC).

Firma Epic Games ogłosiła, że gra Gears of War: Judgment osiągnęła status gold. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym, facebookowym koncie serii Gears of War.

Powyższa wiadomość oznacza, że prace nad kolejną odsłoną znanej serii gier akcji zostały zakończone i może ona trafić do tłoczni. Tym samym wszystko wskazuje na to, że ustalona wcześniej data premiery nie zostanie przesunięta. Przypomnijmy, że gra ma zadebiutować na europejskim rynku 22 marca bieżącego roku.

Głównym bohaterem gry Gears of War: Judgment jest Damon Baird - Gra Gears of War: Judgment osiągnęła status gold - wiadomość - 2013-02-06
Głównym bohaterem gry Gears of War: Judgment jest Damon Baird

19 marca, czyli tuż przed premierą na Starym Kontynencie, na Xbox Live udostępniona zostanie wersja demonstracyjna Gears of War: Judgment. Pozwoli ona na przetestowanie wieloosobowego trybu OverRun. Walczą w nim ze sobą dwa pięcioosobowe zespoły graczy. Pierwszy, składający się z ludzi, będzie bronił generatora umieszczonego w wybranym miejscu mapy. Drugi, złożony z Locustów, ma za zadanie zniszczyć chroniony punkt. Warto dodać, że punkty doświadczenia, zdobyte przez pierwszy tydzień od pojawienia się dema na Xbox Live, przeniesiemy do pełnej wersji.

Gears of War: Judgment to nowa odsłona popularnej serii gier akcji, tworzona tym razem we współpracy studia Epic Games z polskim zespołem People Can Fly (Bulletstorm, Painkiller, Gears of War na PC). Akcja będzie rozgrywać się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części cyklu. Gracze wcielą się w Damona Bairda, który w dotychczas wydanej trylogii był tylko jednym z członków oddziału prowadzonego przez Marcusa Feniksa. Tytuł tradycyjnie zaoferuje emocjonującą kampanię z opcją kooperacji oraz multiplayer dla wielu graczy. Gears of War: Judgment ukaże się wyłącznie na Xboksie 360.