Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2023, 17:10

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Mamy szczyptę nowych informacji o grze fantasy Techlandu i drugi artwork

Twórcy serii Dying Light, studio Techland, uchylili rąbka tajemnicy na temat swojego nowego projektu fantasy. Informacje zostały okraszone piękną grafiką koncepcyjną.

Źródło fot. Techland
i

W maju zeszłego roku nasze rodzime studio Techland, słynące z hitowej serii Dying Light, ponownie potwierdziło prace nad nową produkcją AAA, która tym razem zabierze nas do świata fantasy. Niestety od tamtej pory próżno było szukać w sieci kolejnych informacji na temat tajemniczego RPG-a.

Dziś twórcy postanowili zdradzić kilka dodatkowych szczegółów o produkcji, prezentując przy okazji nową grafikę koncepcyjną (możecie ją zobaczyć poniżej).

Nasza najnowsza gra będzie narracyjnym epickim fantasy z egzotycznym otwartym światem, który będzie można eksplorować. Dążymy do stworzenia fascynującego tytułu AAA skupionego na fabule, który łączy i udoskonala najlepsze aspekty rozgrywki, z których słynie Techland – brzmi treść udostępnionego tweeta.

Mamy szczyptę nowych informacji o grze fantasy Techlandu i drugi artwork - ilustracja #1

Techland

Przypomnijmy, że nienazwana jeszcze produkcja będzie z pewnością niemałym przedsięwzięciem. W zeszłym roku Techland prowadził nabór specjalistów gotowych do pracy nad tytułem. Śmiałkowie mieli zasilić dotychczasowy zespół złożony m.in. z byłych pracowników CD Projekt RED, którzy brali udział przy tworzeniu Wiedźmina 3.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej