Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2012, 13:45

autor: Muninn

Gra Anomaly: Warzone Earth jest już dostępne na Xbox LIVE

Anomaly: Warzone Earth debiutuje dzisiaj w usłudze Xbox LIVE. Za 800 Punktów Microsoftu gracze mogą wziąć udział w szturmowaniu baz kosmitów w produkcji z kategorii tower offense.

Stworzona przez polskich deweloperów z 11 bit studios gra Anomaly: Warzone Earth debiutuje dziś w usłudze Xbox LIVE. Produkcją, będącą przedstawicielem kategorii tower offense („odwrócone tower defense”), cieszyć się mogą wszyscy, którzy zechcą wydać 800 Punktów Microsoftu.

W Anomaly: Warzone Earth gracz wciela się w dowódcę oddziału pancernego, którego zadaniem jest zwalczenie obcych intruzów, zanim zawładną oni naszą planetą. Dowódca wyposażony jest w zestaw specjalnych umiejętności (pozwalających na tworzenie zasłon dymnych, naprawę pojazdów itp.), zwiększających efektywności swoich jednostek. Gracz ma także dostęp do Widoku Taktycznego, czyli specjalnego panelu, dzięki któremu można wprowadzić w życie konkretną taktykę oraz zarządzać produkcją żołnierzy i pozyskiwaniem zasobów.

Anomaly: Warzone Earth w wersji na Xboksa 360 została wzbogacona o 6 dodatkowych misji. Są to Wyzwania Taktyczne, umożliwiające graczowi rozwiązywanie różnych zagadek taktycznych na wirtualnym poligonie. Najczęściej kluczem do zaliczenia danego wyzwania jest odnalezienie odpowiedniej strategii.

Gra w chwili premiery na komputerach PC i Mac (8 kwietnia 2011) zyskała sobie uznanie recenzentów z całego świata i zdobyła drugie miejsce w plebiscycie Best of Mac App Store 2011.

Gra Anomaly: Warzone Earth jest już dostępne na Xbox LIVE - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anomaly: Warzone Earth

Anomaly: Warzone Earth