Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2012, 18:01

autor: yasiu

Good Old Games szuka Junior Product Managera

Należąca do firmy CD Projekt platforma dystrybucji cyfrowej Good Old Games po raz kolejny szuka pracownika. Tym razem drzwi do pracy w branży gier wideo otwierają się dla ludzi posiadających ponadprzeciętne zdolności organizacyjne, pasję do gier starych i nowych oraz znajomość języka angielskiego.

Dynamicznie rozwijająca się platforma Good Old Games co pewien czas szuka nowych pracowników za pomocą zamieszczanych w Internecie ogłoszeń. Najnowsze z nich otwiera rekrutację na stanowisko Junior Product Managera. Osoba obejmująca wakat będzie wspierała swoimi wysiłkami pracę Product Managera w zakresie przygotowania i koordynacji wejścia nowych tytułów na platformę GOG.com.

Good Old Games szuka Junior Product Managera - ilustracja #1

Szczegółowe informacje na temat wymagań przedstawiono w treści ogłoszenia na stronie gog.com. W skrócie mówiąc, poszukiwania jest osoba, która nie ugina się pod presją terminów, potrafi jednocześnie wykonywać więcej niż jedno zadanie, a zmiana priorytetów i aktualnie realizowanych celów przychodzi jej szybko i naturalnie.

Jeżeli znacie język angielski i marzycie o rozpoczęciu pracy w branży gier wideo, powinniście przygotować swoje CV. Ogłoszenie nie przewiduje możliwości pracy zdalnej, więc oferta jest szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców Warszawy i okolic.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.