Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2017, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zostań superbohaterem z tymi gadżetami

Kolejny miesiąc naszej współpracy z marką Good Loot przynosi kolejne superbohaterskie gadżety. Jeśli chcesz się poczuć jak Hulk, nie przegap łatwej szansy na zdobycie naprawdę fajnych fantów.

Good Loot dla VIP-ów: zostań superbohaterem z tymi gadżetami - ilustracja #1

Jesteśmy świeżo po konwencie San Diego Comic-Con 2017 i – jak można się było spodziewać – dzięki temu dostaliśmy masę zapowiedzi związanych z superbohaterami. Mamy nadzieję, że lubicie gadżety komiksowe, bo w tym miesiącu motywem przewodnim naszego rozdawnictwo jest Marvel i Hulk.

Good Loot dla VIP-ów

Fani Kapitana Ameryki i spółki na pewno będą zainteresowani tym, co mamy do oddania. Poza tym, kto by nie chciał zielonej koszulki z Hulkiem? Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie genezę powstania polskiego Hulka. Liczymy na pomysłowe zgłoszenia z historią początków zielonego człowieka z temperamentem! W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 6 sierpnia 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 7 sierpnia 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Marvel – Hulk Smash T-shirt w rozmiarze L;
  2. kubek Marvel – Avengers Heat Reveal Mug;
  3. brelok Marvel – Comics Retro Keychain.
Good Loot dla VIP-ów: zostań superbohaterem z tymi gadżetami - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 6 sierpnia 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w poniedziałek, 7 sierpnia 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.