Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2016, 19:00

autor: Ender

GOG.com – startuje bezsenna wyprzedaż

W serwisie GOG.com po raz kolejny wystartowała bezsenna wyprzedaż. Przez najbliższe dni w ofercie sklepu będą pojawiały się limitowane oferty na wybrane gry. Promocja trwać będzie do czasu wykorzystania zapasu przygotowanych przez organizatorów kluczy.

To kolejna promocja GOG.com, która przeznaczona jest dla bezsennych graczy - GOG.com – startuje bezsenna wyprzedaż - wiadomość - 2016-03-21
To kolejna promocja GOG.com, która przeznaczona jest dla bezsennych graczy

W serwisie dystrybucji cyfrowej GOG.com wystartowała po raz kolejny specjalna promocja, która jak twierdzi załoga sklepu, przeznaczona jest dla cierpiących na bezsenność graczy. Zainteresuje ona zapewne także osoby, które poczuły niedosyt po tym jak Steam podczas swoich wyprzedaży zrezygnował z regularnie zmieniających się z błyskawicznych ofert. Przez najbliższe dni użytkownicy GOG.com będą mieli okazję kupić w obniżonej cenie wybrane gry. Każda z nich dostępna jest w ograniczonej liczbie i po wyczerpaniu ustalonego z góry limitu zastąpiona zostanie następnym tytułem w kolejce. Na liście przecenionych produkcji znajdą się pecetowe klasyki, nowości od deweloperów indie, a także kompletnie premierowe tytuły. Nie zabraknie również hitów, takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatkowo jeżeli w trakcie wyprzedaży kupimy w sumie 10 pozycji, jedenastą otrzymamy za darmo (zostanie ona wybrana losowo).

Na koniec warto przypomnieć, że wszystkie gry sprzedawane w promocji nie posiadają zabezpieczeń i nie wymagają dodatkowego oprogramowania. Osoby lubiące wygodę jaką daje klient Steam mogą skorzystać z dedykowanej aplikacji stworzonej przez załogę GOG.com o nazwie Galaxy. Chociaż wciąż znajduje się ona w fazie beta-testów, gracze znajdą w niej bibliotekę zakupionych tytułów oraz liczne opcje społecznościowe. Jak dowiedzieliśmy się niedawno, w tym roku GOG Galaxy rozbudowany zostanie o nowe funkcje i technologie sieciowe.

  1. Oficjalna strona serwisu GOG.com