Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2020, 17:54

autor: Entelarmer

Glitch w Spider-Man Miles Morales zmienia bohatera w cegłę

Rob Sheridan dokonał ciekawego odkrycia w grze Spider-Man: Miles Morales. Amerykański grafik doświadczył błędu, dzięki któremu tytułowy bohater został przemieniony w cegłę.

Przemiany bohaterów w potężną, lecz tymczasową formę to jeden z najbardziej powszechnych motywów współczesnej popkultury. Nie jest to obce również fanom komiksów Marvela, ale wątpliwe, by nawet oni byli gotowi na ostatnią transformację jednego z herosów. Rob Sheridan – amerykański grafik znany ze współpracy z zespołem Nine Inch Nails – zdołał przemienić bohatera gry Spider-Man: Miles Morales w cegłę. Wystarczyło do tego zderzenie ze ścianą jednego z budynków. Oczywiście Amerykanin nie omieszkał pochwalić się swoim dokonaniem na Twitterze.

Zapewne to nowe oblicze Spider-Mana wywołało panikę wśród przestępców wirtualnego Nowego Jorku. Cegła lecąca z dachu to jedno, ale gdy jest ona w stanie sama się tam dostać i spaść na złoczyńcę (choćby i wielokrotnie, jeśli akurat taki ma kaprys)? Czysta groza. Niestety, jak każda potężna transformacja, tak i ta okazała się krótkotrwała. Sheridan próbował walczyć w formie „Spider-Bricka”, ale poskutkowało to przemianą w biały sześcian, a następnie przymusowym zamknięciem gry. Najwyraźniej moc cegły okazała się zbyt potężna, by podołała jej nawet nowa konsola Sony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales