Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2020, 09:21

Ghost of Tsushima - premiera ostatniego dużego exclusive'a na PS4

Dzisiaj na rynku zadebiutowała gra Ghost of Tsushima. Najnowsza produkcja studia Sucker Punch jest ostatnim dużym exclusive’em na PlayStation 4.

Ghost of Tsushima - premiera ostatniego dużego exclusivea na PS4 - ilustracja #1
Ghost of Tsushima stanowi godne pożegnanie firmy Sony z konsolą PS4.

Doczekaliśmy się wreszcie premiery Ghost of Tsushima, czyli samurajskiej gry akcji studia Sucker Punch. Gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 4 i oferuje pełną polską wersję językową.

Po zakupie Ghost of Tsushima czeka Was pobranie pierwszej aktualizacji. Patch opatrzony jest numerem 1.04, „waży” ok. 11 GB i koncentruje się na poprawieniu błędów technicznych oraz niedoróbek lokalizacji.

Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem i zbiera bardzo dobre recenzje, mogąc pochwalić się średnią ocen na poziomie 83% według serwisu Metacritic. Tytuł przypadł do gustu również naszemu redaktorowi, który wystawił mu notę 9.0/10.

Debiut projektu jest tym bardziej godny odnotowania, że Ghost of Tsushima jest ostatnim dużym exclusive’em, jaki trafi na PlayStation 4. Firma Sony przestawiła już moce produkcyjne swoich zespołów na konsolę PS5, która zadebiutuje pod koniec roku. Posiadaczy PS4 czeka jeszcze sporo atrakcyjnych premier, ale będą to głównie pozycje wydawane na wiele platform.

Ostatnie dni przed premierą gry były tradycyjnie bardzo owocne, dzięki czemu do sieci trafiło sporo materiałów, które mogą pomóc Wam w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie Ghost of Tsushima. Mogliśmy obejrzeć porównanie graficzne, pokazujące różnice w grafice na PlayStation 4 i PS4 Pro. Pojawił się również 52-minutowy zapis rozgrywki z początku kampanii fabularnej. Ponadto jeden z graczy, po spędzeniu 50 godzin z grą, udzielił obszernych odpowiedzi na pytania o różne aspekty produkcji.

  1. Recenzja Ghost of Tsushima – wspaniałe pożegnanie PS4
  2. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  3. Wszystko o Ghost of Tsushima