Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 lipca 2020, 14:05

Ghost of Tsushima - nocna premiera w Paczkomatach InPost

Allegro we współpracy z Sony, Media Marktem oraz InPostem organizuje nocną premierę Ghost of Tsushima. Jeśli posiadacie subskrypcję Allegro Smart i zakupicie tytuł ze specjalnej oferty do 13 lipca, wówczas będziecie mogli odebrać go z Paczkomatu równo minutę po północy 17 lipca. Uwaga! Liczba egzemplarzy ograniczona.

W SKRÓCIE
  1. Allegro wraz z Sony, InPostem oraz Media Marktem organizuje nocną premierę Ghost of Tsushima.
  2. W jej ramach można zakupić egzemplarz najnowszej produkcji studia Sucker Punch i odebrać ją minutę po północy z wybranego przez siebie Paczkomatu 24H.
  3. Aby wziąć udział w akcji, należy posiadać abonament Allegro Smart.
  4. Liczba egzemplarzy gry udostępnionych w ramach akcji jest ograniczona.

Wyczekujecie debiutu Ghost of Tsushima i chcielibyście rozpocząć przygodę na japońskiej wyspie Cuszima już kilka minut po północy 17 lipca, lecz preferujecie pudełkowe wydania gier zamiast cyfrowych? Jeśli tak, to Allegro przygotowało specjalną ofertę właśnie dla Was. Polski serwis aukcyjny nawiązał współpracę z Sony, InPostem oraz siecią sklepów Media Markt, której owocem jest nocna premiera Ghost of Tsushima w naszym kraju.

Ghost of Tsushima - nocna premiera w Paczkomatach InPost - ilustracja #1
Gotowi na nocną premierę Ghost of Tsushima?

Co należy zrobić, by otrzymać swój egzemplarz najnowszej gry studia Sucker Punch Productions? Po pierwsze, trzeba być subskrybentem programu Allegro Smart, gwarantującego szereg dodatkowych obniżek cen na niektóre przedmioty oraz darmowe dostawy w określonych przypadkach. Miesięczna opłata wynosi 8,99 złotych, lecz można także wykupić abonament na cały rok. Obecnie trwa promocja - do 19 lipca kosztuje to 39 złotych.

Po drugie, niezbędne jest kupienie Ghost of Tsushima z oferty zalinkowanej poniżej. Trzeba to zrobić do 13 lipca do godziny 15:00 czasu polskiego. Nie jest to jednak jedyne ograniczenie. Limitowana jest również liczba egzemplarzy tytułu oferowana w ramach akcji, zatem jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą, dobrym pomysłem byłoby niezwlekanie z zakupem.

  1. Ghost of Tsushima w serwisie Allegro
Ghost of Tsushima - nocna premiera w Paczkomatach InPost - ilustracja #2

Na koniec trzeba jeszcze wybrać preferowany przez nas Paczkomat 24H. Później pozostaje już tylko czekać do godziny 00:01 17 lipca. Wówczas to otrzymacie e-mail oraz SMS z kodem i specjalnym numerem telefonu. Za ich pomocą otworzycie odpowiednią skrzynkę w Paczkomacie i będziecie mogli odebrać swój egzemplarz gry.

Przypominamy, że Ghost of Tsushima zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Ghost of Tsushima
  2. Ghost of Tsushima – kompendium wiedzy

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej