Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 29 kwietnia 2019, 17:16

Generalne Remonty Domów: Ogród oraz Edycja specjalna gry w planie wydawniczym firmy Cenega

Dodatek do popularnego symulatora Generalne Remonty Domów – polskiej edycji House Flipper już 16 maja w sklepach. Edycja specjalna zawierająca grę i dodatek trafi do sprzedaży tego samego dnia.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafił oczekiwany dodatek do gry autorstwa polskiego studia Frozen District, Generalne Remonty domów: Ogród, rodzimej edycji Garden Flipper. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej na komputerach osobistych 16 maja 2019 roku. Tego samego dnia na półkach sklepowych ukaże się zbiorcze wydanie podstawowej gry Generalne Remonty Domów (polskiej edycji House Flipper) wraz z dodatkiem Ogród w Edycji specjalnej.

Generalne Remonty Domów: Ogród oraz Edycja specjalna gry w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Opis dodatku Generalne Remonty Domów: Ogród:

Marzysz o swojej własnej działce? Masz w sobie żyłkę dekoratora? Zostań ogrodnikiem i zaprojektuj ogród swoich marzeń!

  1. Przygotuj swoją działkę: pozbądź się chwastów, śmieci i gruzu. Skoś trawę i powycinaj niechciane rośliny.
  2. Odkryj całkiem nowe zlecenia: po raz pierwszy w grze Generalne Remonty Domów możesz zarabiać, odświeżając teren na zewnątrz!
  3. Poznaj zadania prawdziwego ogrodnika: możesz m.in. kosić trawę, sadzić drzewa, krzewy i barwne rabaty kwiatowe, skręcać i stawiać meble ogrodowe oraz wiele innych!
  4. Wzbudź zazdrość u sąsiadów: stwórz dokładnie taki ogród, jaki ci się marzy – od minimalistycznych ogrodów zen po kwiatowe raje w istnie barokowym stylu. Wybór należy do ciebie!
  5. Udekoruj swoją działkę: wybieraj spośród 1000 przedmiotów - roślin, altan, mebli ogrodowych, huśtawek, grilli, dekoracji i wielu innych.

Dodatek Generalne Remonty Domów: Ogród wymaga zainstalowanej podstawowej gry Generalne Remonty Domów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.