Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2016, 19:13

autor: Góral

Games with Gold na wrzesień – Earthlock: Festival of Magic, Assassin’s Creed Chronicles: China, Forza Horizon i Mirror's Edge

Microsoft ujawnił gry, jakie pojawią się we wrześniowej ofercie Games with Gold. Będą to Earthlock: Festival of Magic i Assassin’s Creed Chronicles: China na Xboksa One oraz Forza Horizon i Mirror's Edge na X360 i XOne (wsteczna kompatybilność).

Sierpień powoli zbliża się do końca, więc Microsoft ujawnił gry, które we wrześniu pojawią się w Games with Gold. Oferta na przyszły miesiąc prezentuje się całkiem fajnie, ale zanim przejdziemy do omówienia poszczególnych produkcji, przypominamy o zasadach rządzących tą promocją. Skierowana jest ona tylko do aktywnych abonentów Xbox Live Gold, którzy w konkretnym okresie mogą za darmo dodać do swojej kolekcji udostępnione gry. W przypadku Xboksa One subskrypcja jest wymagana nie tylko do samego pobrania produkcji, ale także do zabawy. Natomiast w przypadku Xboksa 360 w otrzymane tytuły można grać również po wygaśnięciu abonamentu.

Gry na Xboksa One:

  • Earthlock: Festival of Magic (dostępna od 30 września) – niezależna gra cRPG od norweskiego studia SnowCastle Games. W produkcji wcielamy się w poszukiwacza przygód Amona, który został wmieszany w konflikt pomiędzy Imperium Suviańskim a jego wrogami. Tytuł charakteryzuje się turowym systemem walki oraz baśniową oprawą graficzną.
  • Assassin’s Creed Chronicles: China (dostępna od 16 września do 15 października) – dwuwymiarowy spin-off serii Assassin’s Creed, w którym wcielamy się w asasynkę o imieniu Shao Jun. Akcja produkcji ma miejsce w XVI-wiecznych Chinach.

Dodatkowo do 15 września cały czas możecie załapać się na WWE 2K16.

W Assassin’s Creed Chronicles: China zagramy we wrześniu. - Games with Gold na wrzesień – Earthlock: Festival of Magic, Assassin’s Creed Chronicles: China, Forza Horizon i Mirror's Edge - wiadomość - 2016-08-24
W Assassin’s Creed Chronicles: China zagramy we wrześniu.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Niżej wymienione gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • Forza Horizon (dostępna od 1 do 15 września) – pierwsza odsłona pobocznej serii Forza Motorsport. W stosunku do klasycznych części cyklu, w tym przypadku zabawa jest bardziej zręcznościowa, a gracze biorą udział w motoryzacyjnym festiwalu, odbywającym się na terenie dużej, otwartej lokacji.
  • Mirror's Edge (dostępna od 16 do 30 września) – zręcznościowa gra akcji FPP. W produkcji wcielamy się w dziewczynę o imieniu Faith, która stara się przeciwstawić rządowi kontrolującemu mieszkańców metropolii. Za produkcję odpowiada studio DICE, znane m.in. z cyklu Battlefield.