Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2016, 12:50

Games with Gold na sierpień – Warriors Orochi 3 Ultimate, WWE 2K16, Spelunky i Beyond Good & Evil HD

Microsoft ujawnił gry, jakie pojawią się w sierpniowej ofercie Games with Gold. Będą to Warriors Orochi 3 Ultimate i WWE 2K16 na Xboksa One oraz Spelunky i Beyond Good & Evil HD na X360 i XOne (wsteczna kompatybilność).

Koniec miesiąca oznacza ogłoszenie nowej oferty Games with Gold przez firmę Microsoft. Choć wciąż aktywna jest jeszcze promocja lipcowa (w ramach której do 15 sierpnia można jeszcze pobrać Tumblestone), już teraz poznaliśmy tytuły jakie wejdą w skład sierpniowego zestawu. Podobnie jak w przypadku poprzednich pakietów, także i w nadchodzącym miesiącu gracze otrzymają dwie produkcje przeznaczone tylko na Xboksa Ona, oraz dwie na Xboksa 360, które można także uruchomić na XOne dzięki wstecznej kompatybilności.

Dla posiadaczy Xboksa One przygotowano popularny slasher TPP - Warriors Orochi 3 Ultimate. - Games with Gold na sierpień – Warriors Orochi 3 Ultimate, WWE 2K16, Spelunky i Beyond Good & Evil HD - wiadomość - 2016-07-26
Dla posiadaczy Xboksa One przygotowano popularny slasher TPP - Warriors Orochi 3 Ultimate.

Główną atrakcją jest tym razem Warriors Orochi 3 Ultimate – ulepszona wersja popularnego slashera, łączącego postacie pochodzące z dwóch popularnych serii – Dynasty Warriors i Samurai Warriors. Stworzona przez Omega Force oraz wydana przez Tecmo Koei produkcja będzie dostępna do pobrania w ramach Games with Gold przez cały sierpień. Jest to jedna z czterech pozycji jakie znajdziemy w sierpniowej ofercie – krótkie opisy pozostałych tytułów znajdziecie poniżej. Tymczasem przypominamy, że wszystkie gry znajdujące się w opisywanej promocji będą dostępne tylko dla osób posiadających aktywny abonament Xbox Live Gold. W przypadku Xboksa One jest on wymagany zarówno do pobrania, jak i korzystania z rzeczonych gier. Na Xboksie 360 potrzeba go tylko do przypisania gier do swojego konta, które zostaną w nim już na zawsze – nawet po wygaśnięciu subskrypcji.

Gry na Xboksa One:

  • Warriors Orochi 3 Ultimate (dostępna od 1 do 31 sierpnia) – trzecioosobowy slasher, znany w rodzimej Japonii jako Musou Orochi 2 Ultimate. Celem gry jest pokonanie złego i okrutnego boga Orochi, pragnącego zniszczyć ludzkość. Rozgrywka umiejętnie łączy przyjemne elementy zręcznościowe z nieco bardziej skomplikowanymi taktycznymi akcjami.
  • WWE 2K16 (dostępna od 16 sierpnia do 15 września) – wyprodukowana przez studio Yuke’s gra poświęcona wrestlingowi – dyscyplinie sportowej, popularnej zwłaszcza za oceanem. Tytuł oferuje ponad 120 zawodników do wyboru, wśród których znajdziemy zarówno obecne gwiazdy wrestlingu, jak i prawdziwe legendy tego sportu.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Niżej wymienione gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • Spelunky (dostępna od 1 do 15 sierpnia) – gra logiczna, której głównym bohaterem jest grotołaz przemierzający jaskinie w poszukiwaniu skarbów. Cechą charakterystyczną tej produkcji są losowo generowane podziemia. Na konsolach tytuł ten ma także czteroosobowy tryb kooperacji, w którym razem z innymi graczami możemy eksplorować świat gry.
  • Beyond Good & Evil HD (dostępna od 16 do 31 sierpnia) – odświeżona wersja kultowej przygodowej gry akcji autorstwa Michela Ancela. Główną bohaterką produkcji jest młoda reporterka o imieniu Jade, która musi obronić planetę Hillys przed atakiem obcej rasy. Podczas przygody przemierzamy otwarty świat, walczymy z przeciwnikami oraz zbieramy cenne perły.