Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2016, 18:54

autor: Ender

Games with Gold na listopad – Super Dungeon Bros., Murdered: Soul Suspect, Monkey Island: SE i Far Cry 3: Blood Dragon

Poznaliśmy tytuły czterech gier, które w listopadzie pojawią się w ofercie programu Games with Gold, przeznaczonego dla użytkowników konsol Xbox One i Xbox 360. Będą to Super Dungeon Bros. i Murdered: Soul Suspect, a także The Secret of Monkey Island: Special Edition i Far Cry 3: Blood Dragon.

Microsoft przedstawił produkcje, które w listopadzie zostaną udostępnione w ofercie programu Games with Gold. Jak zwykle stanowią one mieszankę gier indie oraz wysokobudżetowych tytułów. Na posiadaczy Xboksów One czeka tym razem gratka w postaci premierowego Super Dungeon Bros., a także przygodowo-detektywistycznego Murdered: Soul Suspect. Poza tym, gracze będą mogli cieszyć się specjalną edycją jednej z najważniejszych przygodówek point-and-click w historii oraz spin-offem Far Cry'a 3, który oddaje hołd schematom kina akcji lat 80. Przypomnijmy, że oferta Games with Gold skierowana jest do abonentów Xbox Live Gold. Na Xboksie One w udostępnione w ten sposób gry zagramy tylko z aktywną subskrypcją, tytuły z Xboksa 360 zostają jednak w naszej bibliotece także po jej wygaśnięciu.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold

Gry na Xboksa One:

  1. Super Dungeon Bros. (dostępna od 1 do 30 listopada) – zręcznościowa gra akcji, która stworzona została z myślą o kooperacyjnej zabawie dla maksymalnie czterech graczy. W trakcie przygody drużyna graczy przemierza groźne podziemia, pełne przeciwników i pułapek, a także prostych zagadek logicznych.
  2. Murdered: Soul Suspect (dostępna od 16 listopada do 15 grudnia) – przygodowo-detektywistyczna gra akcji, która rozgrywa się w amerykańskim mieście Salem. Podczas zabawy kierujemy poczynaniami zmarłego detektywa Ronana O’Connora, którego duch musi rozwiązać zagadkę własnej śmierci. Przy okazji śledztwa rozwikłamy także wiele innych zagadek kryminalnych, korzystając z pomocy widzącego nas medium.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  1. The Secret of Monkey Island: Special Edition (dostępna od 1 do 15 listopada) – odświeżona edycja jednej z najważniejszych przygodówek point-and-click w historii. Gracze wcielają się w postać pirata Guybrusha Threepwooda, który zamierza pokonać okrutnego korsarza LeChucka i zdobyć serce pięknej gubernator Elaine Marley. Tytuł słynie z pełnego humoru scenariusza oraz niezapomnianych gagów.
  2. Far Cry 3: Blood Dragon (dostępna od 16 do 30 listopada) – to samodzielny dodatek/spin-off gry Far Cry 3. Tytuł oddaje hołd schematom kina akcji i science-fiction z lat 80. Akcja osadzona została w świecie pogrążonym w chaosie po wybuchu wojny nuklearnej. Gracze wcielają się w Reksa Colta – komandosa, który wysłany zostaje na odległą, tropikalną wyspę z zadaniem zbadania doniesień o ukrytej tam potężnej broni biologicznej.
  1. Oficjalna strona firmy Rockstar Games
  2. Oficjalna strona PlayStation Now

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach